SPORTKONCEPT KOLEKCE FW 12/13

11/09/2012 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Firma Sportkoncept zastupuje v České republice sportovní značky Leki, Canada Goose, Oxbow, Maloja, Swans, SH+, Salto a další. Více informací můžete také najít na www.sportkoncept.cz nebo na FB www.facebook.com/sportkoncept.
Případně na našem presscentru www.maxmediapr.cz/category/sport-koncept/.

Leki – značka světové špičky, jejíž oporu a kvalitu chce cítit snad každý. LEKI je mistrem v oboru sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a důraz na bezpečnost.

Oxbow – sportovní a módní oblečení se hodí krom městského života i k sportovním aktivitám. Neokoukané kolekce oblečení s nápaditými střihy, materiály a barevnými potisky.

SH+ – je spojení kvalitních materiálů, nových technologií a především bezpečnosti. Moderní funkční tvary a špičkový design brýlí a helem této značky vás přesvědčí. SH+ nabízí produkty pro všechny aktivní sportovce, cyklisty, plavce, lyžaře i snowboardisty.

Maloja – stylové oblečení na outdoorové aktivity, které spojuje nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost. Maloja není vázaná sezonou, nezná věkové skupiny, ani sportem dané hranice. Maloja je prostě jiná.

Swans – prvotní lyžařské a snowboardové brýle se pyšní svou optikou bez kompromisů. Lyžaři a snowboardeři ocení především opravdu fungující polarizaci, nadčasový design, široký výběr barev a perfektní adaptaci do lyžařské helmy.

Canada Goose – všichni, kteří nosí oblečení Canada Goose, oceňují především mimořádně vysokou kvalitu, funkčnost a styl. Ne nadarmo je oblečení Canada Goose využíváno při polárních expedicích.

Salto – Prací, impregnační a osvěžující prostředky k jakémukoli využití. Salto si poradí s každým materiálem jako je např. Gore Tex, Soft- Shell, Sympatex, eVent, Coolmax, Thinsulate, Thermolite apod.

Rohner
– Rohner je to pravé potěšení pro vaše nohy. Kvalitní funkční ponožky, které vašim nohou dopřejí pohodlí a potřebný komfort, nesmí chybět při nenáročných výletech do přírody či turistických expedicích. Pokud chcete poznat opravdové pohodlí a dlouhou životnost, Rohner je ta správná volba.

Barth – I vaše boty si zaslouží to nejlepší. Barth to jsou špičkové trekové tkaničky, které jdou do všeho s vámi. Nerozvazují se, netrhají se, netřepí se, prostě drží. Vyberte si všelijaké barvené variace a držte se toho nejlepšího.

Go System – Go System je vybavení, které musíte mít vždy po ruce. Vařiče, plynové lampy, hořáky, cestovní sady pro vaření a další pomůcky. To vše vám nabízí Go System samozřejmě včetně jednoduché obsluhy, pohodlného uložení a především se zaručenou bezpečností. Do přírody jen s Go System.

Mico – Kvalita sportovních ponožek a spodního prádla Mico je výsledkem neustálého výzkumu v oblasti jakosti a technologie těch nejlepších materiálů na trhu. Kombinuje v sobě špičkovou technologii s jedinečným designem a diky tomu si za horka zachováte svěžest a pocit sucha, a naopak v chladu se zahřejete.

Vstup do diskuze