STIHL: Akumulátorový foukač STIHL BGA 85 – úplná volnost pohybu, bez spalin, kabelů a s nízkou hlučností

23/03/2011 Press, STIHL -

Firma Andreas STIHL představuje nový akumulátorový foukač STIHL BGA 85. Jedná se o další výrobek do stále se rozšiřující rodiny akumulátorových výrobků. Jeho hlavními devizami je naprostá volnost pohybu bez otravných kabelů, ale také provoz bez hluku a zplodin. Tyto vlastnosti ho tak předurčují k použití v oblastech, které jsou citlivé na hlučnost, jakou jsou například školy, parky a dětská hřiště, obytné zóny, zahrady, nemocnice, koupaliště nebo třeba hřbitovy.

Hlavní charakteristiky foukače:

• symetrická konstrukce – snadná obsluha jak pro praváky, tak i leváky
• bezkomutátorový elektromotor STIHL (EC) – vysoký konstantní krouticí moment, vysoká energetická účinnost, kompaktní konstrukce
• volnost pohybu
• nízká hladina hluku, kterou ocení nejenom sousedi, ale i uživatel, který nemusí mít žádnou ochranu sluchu
• nízká úroveň vibrací pro příjemnou a síly šetřící práci
• hladký povrch a zaoblené rysy
• snadné čištění

AKU rodina STIHL a VIKING
STIHL BGA 85 je dalším dítkem do rozrůstající se rodiny akumulátorových výrobků firmy STIHL a VIKING MA 339. Prvorozenými byly výkonné zahradní nůžky, které prokázaly své přednosti i v profesionálním použití, kde je požadována nízká úroveň hluku. Letos se AKU rodina již rozrostla o sekačku VIKING a zanedlouho přibydou: řetězová pila STIHL MSA 160 C a vyžínače STIHL FSA 65 a 85.

STIHL BGA 85
Cena (bez aku a nabíječky) 6. 490 Kč
Průtok vzduchu [m3/h] 1) 650/715
Rychlost vzduchu [m/s] 1) 46/39
Hladina akustického výkonu Lw (dB/A) 98
Hladina akustické tlaku Lp (dB/A) 83
Hmotnost (kg) 3,2
Vibrace (m/s) 2,5

1) – s kulatou / plochou tryskou

Výrobky STIHL nehledejte v hobbymarketech, ale pouze u autorizovaných prodejců STIHL a VIKING s kvalitním poradenstvím a servisem. Autorizovaný prodejce garantuje svými odbornými znalostmi to, že každý uživatel dostane takové nářadí, které je pro něj a jeho účel optimální. Prodejce předá stroj připravený k provozu a informuje vás o správné a bezpečné obsluze, případně poradí s nákupem dalších pomůcek, příslušenství a ochranných prostředků.

Podrobné informace o produktech STIHL najdete na www.stihl.cz, kontakt na nejbližšího autorizovaného prodejce i na bezplatné infolince 800 555 226.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
23/3/2011 Stihl_AKU foukač BGA 85- TZ DOC

Vstup do diskuze