TOI TOI: TOI TOI daroval stotisícový šek Nadačnímu fondu Kapka naděje

06/10/2010 Press, TOI TOI -

V rámci svých dlouhodobých charitativních aktivit předala společnost TOI TOI prezidentce Nadačního fondu Kapka Naděje Vendule Svobodové šek v celkové hodnotě 100.000 Kč.

Během letošní festivalové sezóny přispěla společnost TOI TOI Kapce naděje celkem na třech významných českých festivalech – Benátské noci, Sázavafestu a Open Air Festivalu v Trutnově – 1 Kč za každého účastníka a tuto částku poté ještě navýšila a zaokrouhlila na celkových 100.000 Kč.

„Cítíme povinnost pomáhat tam, kde je to opravdu třeba. V rámci našeho partnerství s organizátory festivalů jsme připravili akci na podporu aktivit Kapky naděje a alespoň částečně tak pomohli dětem v jejich nelehké situaci. Charitativní činnosti přikládá naše společnost od začátku své existence zvlášť velkou váhu,“ říká Karel Svoboda, jednatel společnosti TOI TOI.

Nadační fond Kapka naděje už 10 let pomáhá při zlepšování diagnostických postupů a léčebných metod dětské leukémie, poskytuje pomoc v oblasti psychosociální péče, podílel se na vybudování transplantační jednotky a nyní pořizuje přístrojové vybavení pro Kliniku dětské onkologie a hematologie ve Fakultní nemocnici v Motole. Kapka naděje dále podporuje vědecké aktivity a od roku 2002 pomáhá dětským oddělením regionálních nemocnic po celé České republice.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
06/10/2010 TOI TOI_Kapka_nadeje – TZ DOC

Vstup do diskuze