69SLAM: Luxusní, výjimečná, ale hlavně bláznivá je značka 69 Slam, která zkombinovala nemožné, funkčnost a design dohromady!

04/10/2010 69SLAM, Press -

69 SLAM nese podnázev prádlo, které chce být vidět. Značku založila parta surfařů, kteří měli vizi vytvořit funky značku za přijatelnou cenu a hlavně pro free lidi jako jsou surfaři, skejťáci, snowboardisti, motokrosaři a další typy bez pudu sebezáchovy, kteří se nebojí vyjádřit svou individualitu. Vize se stala skutečností.

69 Slam se od ostatního spodního prádla odlišuje svým vizuálem, ale také tím, že každá kolekce je nabízena ve dvou různých materiálech. Standardní řada je komfortní bavlna doplněná o 5% elastenu a druhá kolekce provedená v mikrovlákně, neboli hi-tech tkanina, která je prodyšná, velmi rychle uschne a hlavně odpuzuje vlhkost a chlad z vnějšku, proto se stala mezi surfery populární. Nejdůležitější je přeci nemít mokro v textilu! 69 Slam vyrábí také funky plavky, které ohromí svým designem.

Super střihy, které ještě vypadají skvěle, jak u spodního prádla, tak i u plavek, zakryjí jakoukoliv nesrovnalost na těle. Aby se člověk cítil ještě víc sexy, dopomůže mu široká guma, která nedokonalé partie změní ve vyrýsovanou postavičku jako u neodolatelných surfařek z Indonésie. Okolí si ihned všimne, co se skrývá za dokonalostí zadečku, protože spodní prádlo 69 Slam nedokáže být neviděno.

Všichni, kdo mají rádi adrenalin fiestu i siestu, se oblékají do značky 69Slam. Proto do světového týmu patří surfař z Tahiti Kevin Johnson, portugalský skejťák José Piteira nebo známy anglický malíř – body painter, Neil Hughes.

V českém týmu najdete nejlepšího MTB ridera, Michala Márošiho na paty mu šlapou mistři ČR ve fourcrosse Tomáš Slavík a Kamil Tatarkovič, okolo kolem se točí Dominik Nekolný mistr ČR v disciplíně flatland.

Snowboarding je zastoupen Tomášem Tuzarem, trojnásobným mistrem ČR ve freestyle snowboardingu, na vodě si to dává Zdeněk Šefčík trojnásobný mistr ČR ve wakeboardingu. Vzduchem lítá Míra Hořejší na kiteboardu. Něžné pohlaví je zastoupeno Terezou Olivovou, dvojnásobnou mistryní ČR v surfingu.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
01/07/2010 69SLAM – TZ DOC
01/07/2010 69SLAM – fotky ZIP

Vstup do diskuze