SNICKERS NUTCASE: MARS uvádí na trh speciální tmavou limitovanou edici tyčinky SNICKERS NUTCASE

21/09/2010 NUTCASE, Press -

Praha 21. září – NUTCASE znamená anglicky blázen, šílenec, cvok, ale také (bedna) plná ořechů. Především je to také banda vynikajících a hodně extrémních sportovců, jejichž motorem je tyčinka SNICKERS. V těchto dnech přichází na trh i nová speciální limitované edice tyčinky SNICKERS NUTCASE, která je k dostání jenom v České republice a ve Finsku. Tmavý obal evokuje napětí a adrenalin naší divoké party. Ovšem změna není jen navenek, ale především i v chuti, kde zásadní změnu obstarává tmavší čokoláda, tmavší karamel a nugát. Nechybí samozřejmě ani klasická ingredience – arašídy. Jednoduše řečeno tyčinka SNICKERS NUTCASE má netradiční chuť, ale zároveň si ponechává specifika klasické SNICKERS.

Tyčinka SNICKERS NUTCASE bude nyní uvedena na trh v období od září do listopadu tohoto roku. Jako podpora prodeje jsou připraveny i originální NUTCASE dárky např. svačinový box, klíčenka, létající talíř nebo samolepky.

Složení tyčinky Snickers NUTCASE – 35% tmavá čokoláda, 15% nugát, 27% karamel a 22% arašídy

Do NUTCASE týmu patří :
Tomáš Kraus skicross – je jen málo světových závodů, které nevyhrál
Michael Beran BMX – jednička české freestyle BMX aneb mašina na triky
Martin Černík snowboarding – dlouholetý král českého freestylu. Má na kontě i sjezdy na Aljašce.
Martin Koreň FMX – freestyle motocrossový šílenec, kterého ani zeď nezastaví
Libor Podmol FMX – několikanásobný vicemistr světa ve freestyle motocrossu
Michal Novotný snowboardcross – nejlepší český snowboardcrossař, vítěz dvou světových pohárů
Roman Červenka hokej – loňská hvězda extraligy, mistr světa a současnosti spoluhráč J. Jágra v ruském Omsku

Co se momentálně děje v týmu Nutcase? Partička sportovců v letních měsících opravdu zabodovala. Nedávno Martin Koreň jako organizátor uspořádal velkolepou show Horsefeathers FMX Jam – Volume 5. Na akci se představilo hned 14 vynikajících freestyle motocrossařů ze třech kontinentů. Pozvání samozřejmě neodmítl ani další člen Nutcase týmu Libor Podmol, který zároveň vyhrál Nutcase Snickers Best style. Libor si odskočil z Ameriky, kde právě připravuje video, které by mělo jít i do kin. Kluky z týmu přišel i podpořit nejlepší český snowboardista Martin Černík, který se nedávno vrátil z francouzského Hossegoru, kde na pár týdnů vyměnil snowboard za surfové prkno. Martin se zúčastnil československého mistrovství v surfingu, ze kterého si odnesl krásnou bronzovou medaili. Samozřejmě ani na takové adrenalinové akci nesměla chybět cena Nutcase Best wave.

Tomáš Kraus a Michal Novotný si i v létě dopřávali dávku adrenalinu, kdy se oba zástupci Nutcase týmu objevili na Adrenalin Cupu, kde si oba vyzkoušeli trochu jiný extrém! Michal poznal sílu divoké řeky na kajaku a Tomáš zůstal při zemi na kole. Na Adrenalin Cupu se objevil i další člen téhle bláznivé partičky Michal Berry Beran, kde předvedl další parádičky na rampě. Z jeho posledních úspěchů je největším úspěchem třetí místo na BMX Masters, které získal v disciplíně Pro Super-Ramp.

Více informací a profily sportovců na www.nutcase.cz
Pravidelný, prakticky denní update ze života partičky NUTCASE najdete i na http://www.facebook.com/pages/NUTCASE/116229720196?ref=ts
Video kanál – http://www.youtube.com/nutcasecz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
21/09/2010 Edice tyčinek SNICKERS NUTCASE – TZ DOC

Vstup do diskuze