Freestyle Park Modřany: Přijďte za sportem a dobrým jídlem do Freestyle Parku Modřany

16/09/2010 Freestyle Park Modřany / Port 62, Press -

Pro sportovní nadšence a lidi, vyhledávající aktivní odpočinek a dobré jídlo, máme skvělou zprávu. Nedávno jsme otevřeli nové sportoviště v areálu Freestyle Parku Modřany, které nabízí jak prostor pro sportování, tak i místo pro relax a výtečnou kuchyni restaurace Port 62.

Freestyle Park Modřany (dále FSPM) je areál pro široké volnočasové aktivity s rozlohou více než 20 000 m2. Nově zde najdete sportovní hřiště pro beach volejbal, pétanque, také půjčovnu in-line bruslí a velké dětské hřiště s pojízdnými traktůrky VIKING pro děti. FSPM nabízí krom zázemí na lodi také odpočinkovou zónu vhodnou i pro přezutí in-line bruslí či přípravu a odpočinek při sportování.

V této krásné přírodní lokalitě u řeky Vltavy si mohou aktivní sportovci zahrát beach volejbal na čtyřech nových hřištích. Již dnes si můžou rezervovat hrací plochy na adrese: www.freestylepark.cz, pro zájemce je zde možný i dlouhodobý pronájem hřišť. Rezervace jsou možné v časech od 7:00 – 14:00 za příznivých 190 Kč/hod a od 14:00 – 21:00 za 350 Kč/hod. Informace o dalších sportovištích a pronájmech najdete na výše zmíněné adrese.

Příjemné a klidné prostředí areálu FSPM nabízí opravdu skvělý zážitek a zázemí pro sportovce. Ne nadarmo se tu už podruhé konala adrenalinová akce Horsefeathers FMX JAM (www.fmxjam.cz). Právě pro tyto účely jsou na lodi připraveny nové šatny se sprchami, a to zdarma, k dispozici je i velké parkoviště. Zájemci a návštěvníci si také mohou odpočinout a zdravě a výživně se občerstvit v Restaurace Port 62 (www.port62.cz), která sídlí na lodi přímo v areálu Místní okolí řeky Vltavy je tím pravým místem pro sportování a odpočinek, o čemž svědčí i zde hojně cyklisty a bruslaři využívaná pražská cyklostezka.

Co najdete v areálu FSPM?

• Nová beach volejbalová hřiště
• Speciální hřiště na pétanque
• Půjčovnu in-line bruslí a koloběžek
• Travnatou pláň pro další sporty jako kroket, badminton…
• Dětské hřiště, traktůrky VIKING pro děti
• Lehátka pro odpočinek
• Šatny a sprchy na lodi
• Výtečnou restauraci Port 62
• Velké parkoviště

V areálu probíhají různorodé aktivní programy. Srpen například nabízí pravidelné středeční výběhy s Nike running týmem, plánuje se také bezplatný aerobic či kurzy cvičení. V letošním roce by zde měl také vyrůst i ojedinělý multifunkční freestyle BMX park, který nabídne odvážným zájemcům adrenalinové vyžití. Areál je využíván i jako místo pro pořádání akcí pro veřejnost, společenských akcí, koncertů a sportovních exhibicí.

Přijďte se sami přesvědčit do Freestyle Parku Modřany.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
24/08/2010 Freestyle Park Modřany – TZ DOC
24/08/2010 Freestyle Park Modřany – fotky ZIP

Vstup do diskuze