SNICKERS NUTCASE: EXTRÉMNÍ BLÁZNI ANEB NUTCASE TÝM NA VLNĚ ÚSPĚCHU!

15/09/2010 NUTCASE, Press -

Praha 10. července – Partička extrémních sportovců, jejichž motorem je tyčinka SNICKERS v letních měsících opravdu boduje. Nedávno Martin Koreň jako organizátor uspořádal velkolepou show Horsefeathers FMX Jam – Volume 5, který se konal v krásném prostředí ve Freestyle parku v Modřanech. Na akci se představilo hned 14 vynikajících freestyle motocrossařů ze třech kontinentů. Pozvání samozřejmě neodmítl ani další člen Nutcase týmu Libor Podmol, který zároveň vyhrál Nutcase Snickers Best style. Libor si odskočil z Ameriky, kde právě připravuje video, které by mělo jít i do kin. I přesto, že celou akci ovlivnil vítr, rideři se nenechali zahanbit a předvedli divákům poměrně zajímavé variace. Tradičně nejvíc do varu přivedl diváky závěrečný vláček, kdy všech 14 jezdců lítalo ve dvojicích ihned za sebou.

Fotky z akce – http://www.facebook.com/album.php?aid=187452&id=96169053656.
Videoreport z akce – http://www.youtube.com/watch?v=9pktg88qV4c.

Kluky z týmu přišel i podpořit nejlepší český snowboardista Martin Černík, který se nedávno vrátil z francouzského Hossegoru, kde na pár týdnů vyměnil snowboard za surfové prkno. Martin se zúčastnil československého mistrovství v surfingu, ze kterého si odnesl krásnou bronzovou medaili. Samozřejmě ani na takové adrenalinové akci nesměla chybět cena Nutcase Best wave, kterou vyhrál i vítěz celého závodu Honza Klvaňa.

Video Nutcase – http://www.youtube.com/watch?v=ZeNpYfABC8k

Tomáš Kraus a Michal Novotný si i v létě dopřávali dávku adrenalinu, kdy se oba zástupci Nutcase týmu objevili na Adrenalin Cupu, kde si oba vyzkoušeli trochu jiný extrém! Michal poznal sílu divoké řeky na kajaku a Tomáš zůstal při zemi na kole. Na Adrenalin Cupu se objevil i další člen téhle bláznivé partičky Michal Berry Beran, kde předvedl další parádičky na rampě. Pro Michala je sezona v plném proudu a tenhle český rider se ani nezastaví. Z jeho posledních úspěchů je největším úspěchem třetí místo na BMX Masters, které získal v disciplíně Pro Super-Ramp.

Video z finále BMX Masters – http://www.youtube.com/watch?v=-ZGOSumhuQ4&feature=player_embedded.
Více informací a profily sportovců na www.nutcase.cz.
Pravidelný, prakticky denní update ze života partičky NUTCASE najdete i na facebooku.
Video kanál – http://www.youtube.com/nutcasecz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
10/08/2010 Nutcase extrémní blázni – TZ DOC
10/08/2010 Nutcase extrémní blázni – fotky ZIP

Vstup do diskuze