VEKA AG: Rozšíření systému SOFTLINE 82 – domovní dveře s inovativním profilem budoucnosti

27/03/2013 Press, VEKA AG -

Společnost VEKA AG v rámci aktuálního rozšíření systému SOFTLINE 82, který odpovídá všem požadavkům kladeným v budoucnu na moderní plastová okna, představuje nový křídlový profil pro výplně domovních dveří s křídlovým překrytím.


S využitím nového křídlového profilu lze nyní zhotovit trendové domovní dveře s výplní překrývající křídlo bez náročných přídavných pracovních operací. Profil křídla nemusí být upravován a je připraven pro snadné lepení dveřních výplní s krycími deskami o tloušťce 3 až 4 milimetry. Celková tloušťka dveřní výplně může být až 70 milimetrů. Konstrukce profilu je tepelně optimalizována (Uf až 1,1 W/m2K) a použitá robustní uzavřená ocelová výztuha zaručuje výjimečnou tuhost konstrukce dveřního křídla. Při použití dveřního rámu s hliníkovým obkladem je možné s novým křídlovým profilem dodávat i domovní dveře se vzhledem dveří hliníkových.

Společnost VEKA jako první uvedla na trh speciální křídlový profil pro domovní dveře s výplněmi s křídlovým překrytím, který umožňuje výrobu dveří moderního vzhledu, bez nutnosti dalších kroků ve výrobním procesu. Tento profil se vyznačuje jednoduchým zpracováním bez úprav profilu a s využitím standardního montážního materiálu.
Další informace můžete získat na www.veka.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
27/3/2013 SOFTLINE 82 – domovní dveře – TZ DOC
27/3/2013 SOFTLINE 82 – domovní dveře – fotky ZIP

Vstup do diskuze