Zapojte se vy a váš pes do 2 měsíční výzvy s Carnilove!

08/02/2017 Press, VAFO Brit -

Zapojte se se svým psem do dvouměsíční výzvy s Carnilove, získejte zdarma krmivo na 5 měsíců a sledujte pozitivní proměnu vašeho psího parťáka.Carnilove výzva - banner

Staňte se svědkem toho, jak dokáže krmivo pozitivně proměnit kondici vašeho čtyřnohého parťáka, a to s respektem k jeho původní přirozenosti. Nezáleží na velikosti, plemeni ani na životním stylu vašeho psa. Stačí, když se přihlásíte do 2 měsíční výzvy s Carnilove. Ze všech přihlášených bude vybráno minimálně 10 účastníků, kteří se do proměny svého psa zpět v „šelmu“ zapojí, a kteří dostanou krmivo na 5 měsíců zdarma.

O co ve výzvě jde?

Cílem 2 měsíční výzvy s Carnilove je ukázat, jaké krmivo Carnilove vlastně je a jak dokáže ovlivnit život vašeho psa. Půjde o pozvolný přechod na toto holistické krmivo a sledování jeho pozitivního vlivu na kondici a vzhled zvířete během dvou měsíců.

Návrat ke kořenům psa
Holistické krmivo Carnilove neobsahuje žádné obiloviny ani brambory. Je tvořeno 70 % masa z divokých zvířat a 30 % lesního ovoce, zeleniny a bylin.
Přestože obiloviny tvoří součást běžných krmiv, nepatří do přirozené skladby potravy původních psů. Nadbytek energie z obilovin či brambor nedokáží využít a ukládají ji v těle v podobě tuku. Carnilove se vrací k přirozeným zdrojům potravy psů – šelem, a proto neobsahuje žádné obiloviny, nebo brambory. Naopak maso a ostatní živočišné tkáně jsou zdrojem proteinu, základních stavebních kamenů svalstva tělesných tkání. Široké spektrum pečlivě vybraných zdrojů proteinu v recepturách Carnilove představuje maso ze soba, kachny, bažanta, krocana, jehněte, divočáka a lososa.
Carnilove cela rada – male
Lesní ovoce, zelenina, byliny a další přírodní látky
Samozřejmou součástí receptur je i lososový olej, zdroj Omega-3 nenasycených mastných kyselin, které podporují zdraví nervové a kardiovaskulární soustavy, posilují kvalitu kůže a srsti a mají vliv na řadu dalších tělesných funkcí. Olej v krmivech Carnilove pochází ze skotských lososů a vyznačuje se vysokým obsahem DHA a EPA, které pozitivně ovlivňují mentální schopnost a učenlivost. Schránky mořských korýšů a extrakt chrupavky dodávají tělu psa chondroprotektiva pro zajištění dlouhodobé pohyblivosti a pružnosti vazů, šlach a kloubů, a to i u psů s pravidelnou vysokou fyzickou aktivitou či zátěží.

Carnilove obsahuje přirozenou skladbu ovoce a bylin bohatých na přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou ochranu buněk, posilují imunitu a chrání organismus proti předčasnému stárnutí. Kořen čekanky je zdrojem mannan-oligosacharidu, který potlačuje výskyt negativních bakterií ve střevě, a tím pozitivně ovlivňuje skladbu střevní mikroflóry. Mořská řasa podporuje správnou činnost buněčné imunity, činnost štítné žlázy a metabolismus.

Složení krmiva Carnilove je garantovaně bez chemikálií, konzervantů a umělých barviv. Kompletní krmivo tvoří základ denního příjmu živin psa. Kvalita a nutriční skladba krmiva má zásadní vliv na celkovou kondici a pohodu psa. Chemické látky ani umělé přísady do jeho potravy nepatří a jejich hromadění v organismu může způsobit vážné zdravotní problémy. Výrobní proces krmiv Carnilove je šetrně nastaven tak, aby byla maximálně zachována nutriční bohatost vstupních surovin.
Carnilove image_1 – male
Jak se zapojit?
V první fázi Výzvy od 8. do 28. 2. 2017 se zájemci i se svým psem zaregistrují na vyzva.carnilove.cz. Z všech přihlášených bude výživovým specialistou vybráno minimálně 10 účastníků. Ti si sami vyberou, s jakou variantou krmiva Carnilove se do Výzvy zapojí a také s jakou variantou pak budou chtít pokračovat. Po pozvolném přechodu na nové krmivo pak budou účastníci po dobu dvou měsíců od 5. 3. do 30. 4. 2017 sledovat příjem krmiva a posuzovat kondici, náladu a celkové prospívání zvířete. Po celou dobu bude s účastníky ve spojení výživový specialista pro případ, že budou potřebovat poradit.

Pro koho je 2 měsíční výzva s Carnilove určena?
Do Výzvy může být přihlášen jakýkoliv pes nebo fena ve věku 3–6 let. Vítány jsou i feny těsně po odstavu štěňat. Zvíře nesmí vykazovat známky klinického onemocnění, mělo by být tedy do jisté míry zdravé, bez problémů se zuby, žaludkem či klouby. Pro specifika krmiva Carnilove je účast vhodná i pro psy alergické na kuřecí nebo drůbeží nebo psy s intolerancí na lepek. Vítáni jsou také psi v dlouhodobé zátěži (psi zvyklí běhat denně 5 a více km bez přestávky).

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
06/02/2017 2 mesicni vyzva s Carnilove DOC
06/02/2017 Carnilove – fotky ZIP