Brit: Brit Care Cat zná všechny kočičí příběhy

05/11/2014 Press, VAFO Brit -

Mluvíme o tom už dlouho. Každý mazlíček je originál a potřebuje rozmanitý přístup. A nejinak je tomu u koček, které jsou skutečnými individualitami. A mají různé potřeby podle toho, jak jsou staré, kde žijí nebo vzhledem k dalším specifickým vlastnostem. Způsob jakým kočky žijí, jejich denní rytmus i potřeby jsou klíčem pro jejich výživu. Brit proto vyvinul řadu, která si všímá jejich společných potřeb, ale i individuálních nároků. Krmiva Brit Care Cat jsou navržena na míru kočičím osobnostem a jejich životním příběhům.

BCC_family_final
Vaše kočka je masožravec a maso je pro ni nenahraditelným zdrojem. Krmiva Brit Care Cat proto obsahují vysoké procento masa a nenajdete v nich nejtypičtější alergeny jako kukuřice, pšenice a sója. To zaručuje nízké riziko výskytu potravní intolerance či alergie. Nová receptura je jednoduše pro všechny milovníky koček, kteří chtějí předcházet zdravotním komplikacím pomocí výživy.

Důležitý je i správný obsah vápníku, fosforu, sodíku a hořčíku, který zajištuje optimální mineralizaci organismu a společně s protizánětlivými účinky rakytníku chrání zdraví ledvin a močového ústrojí. Komplex aktivního vitamínu C a sodiumhexametafosfátu pak předchází tvorbě zubního kamene a zajišťuje zdraví dásní a zubů.

To jsou parametry pro zdraví každé kočky ať už je to kotě nebo dospělou kočku, ať žije v bytě nebo u domu, ať už jde o dlouhosrstou nebo kastrovanou kočku. Odtud je ale nutné otevřít dveře individuálním potřebám kočičích osobností a přizpůsobit měřítko jejich potřebám. Proto řada Brit Care Cat nabízí hned deset variant, aby vyhovoval každému kočičímu příběhu.

Brit Care Cat Crazy
BCC_2kg_Crazy
Jmenuji se Crazy a narodila jsem se před třemi měsíci. Ani jsem se nestačila rozkoukat a ocitla jsem se v nové rodině. Mám tady svůj pelíšek, strom, toaletu, papouška a Člověka, který se o mě stará každý den. Ví, že rychle rostu, a proto potřebuji stravu bohatou na maso, živiny a vitamíny pro zdravý vývoj svalů, smyslů a podporu imunity. Vím, že můj Člověk se postará o to, abych vyrostla ve zdravou a silnou kočku.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kuřecí s rýží pro koťata (1-12 měsíců)

2 kg │ 372 Kč

– Vysoce stravitelné proteiny zajišťují správný vývoj svalstva
– Správný poměr DHA & EPA podporuje rozvoj nervové soustavy
– Prebiotika A Vitamín C podporují přirozenou imunitu

Brit Care Lucky
BCC_2kg_Lucky

Jmenuji se Lucky a žiji v domě u řeky se psem a Člověkem. Vodu nemám rád, ale občas se jdu projít na druhou stranu k lesu. Můj Člověk má děti, které si se mnou hrají. Když z toho dostanu hlad, jdu se podívat do misky. Je tam potrava, která báječně voní a chutná. Je mi po ní dobře, jsem zdravý a vitální. Jsem rád, že moje lidská rodina ví, co mi prospívá.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kuřecí s rýží pro dospělé kočky

2 kg │ 372 Kč

– Komplex HMF A Vitamín C zabraňuje tvorbě zubního kamene a podporuje zdraví dásní
– Rozpustná vláknina z psyllia zlepšuje trávicí proces
– Esenciální látky (arginin a taurin) zajišťují správnou funkci důležitých životních procesů

Brit Care Cat Angel
BCC_2kg_Angel
Žiji s Rodinou na chatě na břehu jezera. I když vodu moc nemusím, každý den se dívám, jak můj Pán rybaří. Pokaždé se zlobí, protože mu packou strkám do splávku. Je to naše oblíbená hra, kterou spolu hrajeme už 8 let, co jsem na světě. Každý den mi Paní nasype granule určené speciálně pro kočičí seniory. Jsou báječně křupavé, takže se mi krásně žvýkají a nebolí mě po nich zuby. Jsem rád, že mi má Rodina dopřává správnou péči, a každý den spokojeně předu.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kuřecí s rýží pro starší kočky nad 8 let

2 kg │ 372 Kč

– Křupavé granule podpoří kočičí apetit a motivují kočku ke žvýkání
– Nízký obsah tuku a vysoký obsah vlákniny podporuje trávení a eliminuje riziko nadváhy
– Nízký obsah hořčíku redukuje koncentraci moči a udržuje její optimální pH 6.0-6.5

Brit Care Cat Cheeky
BCC_2kg_Cheeky
Jsem Cheeky a žiji na střeše velkého domu. Hned vedle roste krásný strom, po kterém lezu dolů, a úzkou pěšinkou se dostanu na dvorek.
Tam se usadím na psí kotec a pozoruji ostatní Zvířata na dvoře. Zejména Slepice a Kachny se mi moc líbí. Na svobodu nedám dopustit. K člověku se přiblížím jen večer, kdy na mě čeká plná miska dobrot. Dodají mi energii, takže se pak mohu vydat na své nejoblíbenější lovecké noční výpravy.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo zvěřina s rýží pro dospělé kočky žijící venku.

2 kg │ 372 Kč

– Obsahuje chondroprotektiva pro podporu zdraví kloubů a kloubní chrupavky
– Komplex HMF A Vitamín C zabraňuje tvorbě zubního kamene A podporuje zdraví dásní
– Esenciální látky (arginin a taurin) zajišťují správnou funkci životních procesů

Brit Care Cat Monty
BCC_2kg_Monty
Když jsem se do domu nastěhoval, vypadalo to tady neútulně. Žádný kočičí nábytek, o stromu ani nemluvě. Dal jsem najevo, co si myslím, a šel trucovat do koupelny k pračce. Pak na mě čekal můj nový pokoj s kočičí prolézačkou, několika pelíšky a místy na odpočinek a krabice plná hraček. Od té doby je tu mé království. Každého, kdo mě přijde navštívit, přivítám. O granule v misce se ale s nikým dělit nechci. Chutnají mi a prospívají mému trávení. Hlavně nemám žádné potíže s chlupovými chomáčky.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kuřecí s rýží pro dospělé kočky žijící uvnitř

2 kg │ 372 Kč

– Komplex 3 druhů vlákniny (psyllium, jablko, řepa) zajišťují snadný průchod chlupových chomáčků
– Extrakt z juky podporuje zdravý metabolismus a snižuje zápach
– Komplex HMF A Vitamín C zabraňuje tvorbě zubního kamene a podporuje zdraví dásní

Brit Care Cat Lilly
BCC_2kg_Lilly
Jmenuji se Lilly a žiji ve městě. Když jsem byla malá, často mi nebylo dobře a svědil mě kožich tak, že jsem se musela pořád škrábat. Pak se moje Paní poradila v obchodě a koupila mi granule, které báječně chutnají, a je mi po nich dobře. Vysvětlila mi, že je to proto, že granule jsou vyrobeny z hypoalergenních surovin a nejsou v nich žádné obiloviny. Ty mi tedy opravdu nedělaly dobře. Srst se mi zlepšila a po svědění ani stopy. Za plnou misku se s mojí Paní proto dojdu každý den pomazlit.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo jehněčí a losos pro dospělé kočky s alergiemi a citlivým zažíváním. Neobsahuje obiloviny

2 kg │ 386 Kč

– Vysoký obsah masa, nízký obsah sacharidů, bez obilovin pro kočky s citlivým zažíváním
– Vysoce stravitelné hypoalergenní proteiny snižují riziko potravní intolerance
– Ostropestřec mariánský (silybum marianum) posiluje funkci jater

Brit Care Cat Sunny
BCC_2kg_Sunny
Jmenuji se Sunny a ráda se dívám na svůj odraz v okně. Můj kožich se leskne a svítí tak, že se ptáci z okolí přilétají podívat, co to je. Z toho mám pochopitelně radost, protože je mohu z okna pozorovat. Abych si udržela krásnou a bohatou srst, jím speciální granule, které kupuje moje Paní. Je v nich losos, který nejen báječně chutná, ale také prospívá zdraví mojí kůže a srsti.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo losos s rýží pro dospělé kočky s potřebou náročné péče o srst

2 kg │ 372 Kč

– Měsíček lékařský a zvýšený obsah Omega 3 kyselin zajišťují lesklou srst
– Zinek & Biotin přirozeně pomáhají zlepšit kvalitu srsti a kůže
– Esenciální látky (arginin a taurin) zajišťují správnou funkci důležitých životních procesů

Brit Care Cat Daisy
BCC_2kg_Daisy
Jsem gurmánka a jídlo je mojí vášní. Vím, že když dám hlavu trošičku na stranu a zamňoukám, moje Paní vždy vyndá z lednice nějakou laskominu. Ale ouvej – včera jsem se při letmém pohledu do zrcadla dost lekla – přibrala jsem tak, že je potřeba s tím něco okamžitě udělat. Daly jsme si s Paní závazek, že budeme držet dietu společně. Koupila mi speciální granule, které obsahují málo tuku a jsou bohaté na vysoce stravitelné bílkoviny. Věřím, že s nimi dokážu nechtěná kila shodit a brzy se zase budu moci před Charliem pyšně procházet a mrskat ocasem.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo krocan s rýží pro dospělé kočky s nadváhou

2 kg │ 372 Kč

– Vysoký obsah proteinu 40 %, nízký obsah tuku 10 % pomáhá efektivně snižovat hmotnost
– L-karnitin podporuje spalování tuku
– Komplex tří druhů vlákniny (psyllium, jablko, řepa) urychluje trávicí proces

Brit Care Cat Missy
BCC_2kg_Missy
Jmenuji se Missy a nechodím ráda ven – bojím se divokých Kocourů a jiných nástrah velkoměsta. Můj Veterinář mi ze zdravotních důvodů doporučil kastraci. Ani jsem se nestačila rozkoukat a bylo to. Má Paní se bála, abych nepřibrala, a proto mi kupuje speciální granule. Pomáhají mi udržovat optimální váhu a díky balancovanému obsahu minerálů snižují koncentraci moči, takže se nemusím bát potíží s ledvinami.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kuřecí s rýží pro sterilizované kočky

2 kg │ 372 Kč

– Nízký obsah hořčíku redukuje koncentraci moči a udržuje její optimální pH 6.0-6.5
– Extrakt z rakytníku přispívá ke zdraví ledvin a močového traktu
– Nízký obsah tuku A vysoký obsah vlákniny podporuje trávení a eliminuje riziko nadváhy

Brit Care Cat Cocco
BCC_2kg_Cocco

Tento rozhovor považujte čistě za důvěrný. Jmenuji se Cocco a pocházím ze slavného rodu britských koček. V rodině máme rádi jídlo a na každé sešlosti Lidí a Koček se servírují laskominy, až z toho přechází zrak.Popravdě – když se pak vrátím se svým Člověkem domů, jen tak něco mi nechutná. Museli jsme zkoušet různé granule – a konečně mám ty pravé. Voní tak luxusně, že mě plná miska vždy přiláká. Musím se rychle připlížit, aby mi je nikdo nesnědl. Každý den si na nich pochutnám.

Superprémiové hypoalergenní kompletní krmivo kachna a losos pro vybíravé kočky, kočky s problematickým příjmem potravy

2 kg │ 386 Kč

– Receptura s vysokým obsahem masa A bez obsahu obilovin uspokojí i ty nejvybíravější kočky
– Šanta kočičí je lákadlem pro náročný kočičí apetit
– Esenciální látky (arginin a taurin) zajišťují správnou funkci důležitých životních procesů

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
5/11/2014 Brit Care Cat – TZ DOC
5/11/2014 BCC imageové fotky ZIP
5/11/2014 BCC produktové fotky ZIP