Brit: Brit Premium Sausage: Ta nejmasitější svačinka

29/08/2012 Press, VAFO Brit -

Brit Premium Sausages* jsou salámy s jedinečnou kombinací skutečných kousků masa a lehkého paté. Vysoký 95% obsah masa zajišťuje skvělou chuť a výbornou stravitelnost. Široká škála rozmanitých chutí nabízí příjemné zpestření psího jídelníčku a je vhodným doplňkem kompletní suché výživy. Neobsahuje sóju, geneticky modifikované organizmy ani konzervační látky.

Se záměrem oživit čtyřnohým parťákům menu v misce přichází výrobce krmiv Brit s novinkou toho nejmasitějšího charakteru. Brit Premium Sausage jsou salámky složené z 95% podílu masa v pěti různých variantách: Lamb & Rice, Chicken & Rice, Turkey & Rice, White fish & Potatoes a Sport formula. Salámy navíc obsahují celá drůbeží srdíčka, která voní, chutnají a prospívají. Receptury kladou důraz na hypoalergenní složení, díky bohatému obsahu živočišných proteinů podporují trávení a přispívají tak k lepšímu zažívání.

„Taková masová pochoutka je vhodná k míchání s granulemi,“ doporučuje Ing. Martin Kváš, odborník na výživu. Zároveň dodává, že maso může spravit chuť k jídlu u starých a nemocných psů. Díky měkké konzistenci jsou Brit Premium Sausages vhodné i pro psy v rekonvalescenci. Zkrátka je jisté, že žádný pes neodolá.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
29/8/2012 Brit Premium Sausage – TZ DOC
28/5/2012 Brit Premium Sausage – Produktové fotky ZIP
28/5/2012 Brit Premium Sausage – Imageové fotky ZIP

Vstup do diskuze