Brit: Brit Training Snacks & Tips – Know-how pro skvělý život se psem

03/09/2013 Press, VAFO Brit -

Výrobce českých superprémiových krmiv Brit, přichází s revolučním výcvikovým programem pro psí milovníky. Vytvořil chuťově motivující pamlsek, Brit Training Snacks, který spočívá ve velikosti na míru jednotlivým váhovým kategoriím psů a také v kaloricky vyváženém a vysoce stravitelném obsahu. Ideální příležitostí, kdy tréninkovou pomůcku vyzkoušet, je unikátní program Brit, v rámci kterého letos čeká první zvonění i pejsky, protože se od září jde do školy!Brit po devatenáctiletých zkušenostech ve svém oboru ví, že výcvik každého psího čtyřnožce má smysl. Nejenže má páníček skvělou možnost se svým chlupatým parťákem navázat bližší vztah, ale zároveň se formou skvělé zábavy naučí vyhýbat projevům chování, které je uvrhne do nežádoucí situace. Zjednodušeně řečeno, společný život bez bouřkových mračen lze natrénovat a s Britem to můžete zkusit v programu Training Tips.

Od neděle, 1. září 2013, na stránce trainingtips.eu Brit zveřejní každý týden krátké odlehčené video s návodem, jak se naučit základní povely, správné reakce na běžné životní situace, jak zvládnout příchod nového člena do rodiny, nebo jak řešit špatné návyky. Mimo to Brit chovatelům poradí, jak se o pejska správně starat a kudy proniknout do výstavního světa.

Brit je zastáncem pozitivní motivace, jejímž prostřednictvím páníček naváže se svým psím chovancem skutečnou symbiózu. Samozřejmě pak přichází otázka, jakým zvíře k tréninku motivovat. Často používané piškoty mají vysoký obsah cukru (a škodí tak zubům i linii) a se zvýšeným obsahem cukru v krvi narůstá i pocit hladu (zase ta linie…). Naopak oblíbená sušená masíčka mají negativní efekt na pozornost psa (jako byste mu říkali: „Že nezjistíš, do jaké kapsy jsem si dal dobrůtku?“) a vysoký obsah proteinu na úkor sacharidů nesvědčí aktivitě.

Proto Brit speciálně pro tento program vyvinul Brit Training Snacks, který je chutný, kaloricky vyvážený, nezatěžující organismus a bez nežádoucích účinků na chrup psa a jeho aktivitu. Velikost pochoutek je intuitivně rozdělena na varianty S, M, L, XL a Puppies.

Není nic jednoduššího, než od září projít s Britem až 52 tréninkových tipů, které „naladíte“ na webu (trainingtips.eu), Facebooku (fb.com/britcare) i ve svém mobilu (iOS | Android, nebo prostřednictvím QR kódu z každého balení Brit Training Snacks). Pokud se zúčastníte alespoň 12 výcvikových tipů, obdržíte od Brita dárek a certifikát ze společného výcviku. Brit zjednodušeně řečeno připravil jednoduchý program, se kterým budete za každých okolností pánem situace. Nezbývá než dodat, že se na tuhle výzvu skutečně těšíme!


Brit Training S │ M │ L │ XL │ Puppies (od 59 Kč)
Bezpečná a dieteticky vhodná každodenní tréninková pomůcka, kterou můžete zkusit v programu TrainingTips.eu

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
3/9/2013 Brit Training – TZ DOC
3/9/2013 Brit Training – fotky ZIP