BRIT: Brit Fresh: Nová řada krmiv pro psy s čerstvým masem

02/10/2018 Press, VAFO Brit -

Aby psím gurmánům dopřála ještě větší požitek z jídla, přichází značka Brit s novou řadou superprémiových holistických krmiv Brit Fresh. Ta obsahuje 40 % masa v čerstvé formě, jež zachovává jeho přirozené výživové a chuťové vlastnosti i vůni. Chutné menu dotváří přílohy z původních zrnin, pocházející z lokálních zdrojů, které příznivě ovlivňují celkové zdraví a kondici psů.

IMG_0189-2Přírodní a zdravé stravování
V nových recepturách krmiv Brit Fresh sáhl výrobce po čerstvém hovězím, kuřeti, krocanu, kachně a rybě, tedy potravinách, které pokryjí veškerou potřebu aminokyselin důležitých pro výživu svalů a tkání. V rámci holistické filosofie hlásající návrat k přírodním zdrojům byly voleny i přílohy k masu. Receptura proto obsahuje původní zrniny, jako například pohanku, proso či oves, tradiční bylinky, dýni, cuketu, ovoce a zeleninu. Nová krmiva naopak neobsahují zbytečné nezdravé suroviny jako sóju, kukuřici nebo pšenici, která obsahuje velké množství lepku. Stejně tak ve složení nenajdete žádná barviva ani chemická dochucovadla.

Výborná chuť a čerstvá vůně
Vysoký podíl masa v kombinaci s přílohami z lokálních zdrojů dělá z nové řady Brit Fresh krmivo, ve kterém se zvířeti dostane všech podstatných živin v ideálním množství potřebném pro správné fungování organismu. Maso je v čerstvé, neupravené formě, díky čemuž má lepší chuť a vůni a snáze jej přijímají i psi, kteří granule obvykle odmítají. Čerstvé maso navíc nejenže zvyšuje chutnost, ale současně také posiluje imunitu a zlepšuje kůži i srst psů.

Ušito na míru
Holistická krmiva Brit Fresh jsou k dostání v 6 nových recepturách ve dvou gramážích 2,5 kg a 12 kg, přičemž každá z receptur svým složením odpovídá jiným specifickým potřebám psů:

• Brit Fresh Kuře s bramborem – pro zdravý vývoj štěňat
• Brit Fresh Kuře s bramborem – pro skvělý život dospělého psa
• Brit Fresh Hovězí s dýní – pro zdravý vývoj kostí a kloubů štěňat velkých ras
• Brit Fresh Ryba s dýní – pro zdraví svalů a kloubů psů velkých ras
• Brit Fresh Krocan s hráškem – pro štíhlé psy v kondici
• Brit Fresh Kachna s prosem – pro psy v pohybu a zátěži

Ceny za malé (2,5 kg) balení od 265 Kč.
Ceny za velké (12 kg) balení od 1 090 Kč

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
27/9/2018 Brit Fresh – TZ DOC
27/9/2018 Brit Fresh – fotky ZIP