SKYR: Rozmazlete své chuťové buňky s islandskými SKYR štrúdl a SKYR mandle – kokos

07/11/2018 Press, SKYR -

Bohušovická mlékárna přináší novou příchuť zakysaného mléčného výrobku islandského typu SKYR. Ten se tentokrát zahalil do zimního hávu a představuje nové lahodné příchutě mandle – kokos a milovaný štrúdl. SKYR nabízí nejen skvělou chuť, ale navíc také minimum tuku (0,1 %), vysoký obsah proteinu (12 %) a vyvážený podíl sacharidů.
Skyr kokos mandle_005ok

Oddejte se nezaměnitelné chuti kokosu a mandlí, nebo štrúdlu, který je jemně provoněný jablky a skořicí. SKYR je vyrobený z mléka od českých farmářů a je určen všem, kteří chtějí žít zdravě, ale zároveň rádi mlsají. Bez výčitek si jej dopřejte kdykoli během dne ve formě zdravé svačinky, nebo klidně místo dezertu.

Jogurty SKYR se pyšní nutriční hodnotou s minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů. Tyto oblíbené zakysané výrobky obsahují i vitamín D, důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. SKYR je díky svému složení vhodný pro děti, aktivní strávníky středního věku, těhotné a kojící ženy, ale i pro seniory.

S oblibou si na něm pochutnávají také sportovci a lidé, kteří dodržují zásady zdravého stravování. Ne nadarmo se staly mlékárenským výrobkem roku 2017 a 2018!
Islandskou tradiční pochoutku od Bohušovické mlékárny koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Doporučená maloobchodní cena je 17,90 Kč

Kontakt pro PR Bohušovické mlékárny: Mgr. Lucie Hrubá, e-mail: lucie@maxmediapr.cz, tel. spojení: +420 607 123 118

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
07/11/2018 Nové příchutě – TZ DOC
07/11/2018 Nové příchutě – fotky ZIP