Brit: Sociální svět pro pejskaře: Mobilní aplikace Brit PO STOPĚ!

18/09/2014 Press, VAFO Brit -

Přáli byste si, aby byl váš pes miláčkem sousedů, bavičem širokého okolí a zároveň postrachem nenechavých zlodějů? S mobilní aplikací pro chytré telefony Brit PO STOPĚ to není žádný problém! Poznejte se svým mazlíčkem nové tváře, prozkoumejte blízký terén a zažijte formou hry profesionální výcvik. Aplikace Brit PO STOPĚ vám, vašemu čtyřnohému chlupáčovi i přátelům dopřeje spoustu rozptýlení a zábavy. Aplikace hned v prvních týdnech slaví velké úspěchy, protože se Brit PO STOPĚ na App Store stala 1. nejstahovanější free lifestylovou aplikací!


Aplikace Brit PO STOPĚ je vlastně sociální síť pro pejskaře. Nejenže jejím prostřednictvím můžete se svým psem projít celoročním výcvikem, kde si tempo určujete sami, ale zároveň svá videa z tréninku sdílet mezi přátele a soutěžit s nimi o dobroty Brit.

Mimo to je aplikace ideálním parťákem pro společné venčení. Sdílením své polohy při venčení dáte svým kamarádům vědět, kde jste, ale můžete se tak i dobře seznamovat s novými chovateli ve svém okolí.

Představte si síť propojenou se stávajícími účty, jejímž prostřednictvím můžete sdílet fotky, polohu, „vyvenčené“ kilometry a výcviková videa. V mapě vám Brit také poradí, kde je nejbližší cvičák či sportoviště, pet prodejna, salón pro mazlíčky nebo veterinární ordinace.

Můžete tak být jednoduše v obraze, kde kdo je, kam to máte nejblíž a při tom trénovat, natáčet videa a soutěžit! Vlastně si tak s dalšími pejskaři vytvoříte vlastní svět.

Aplikaci Brit PO STOPĚ můžete zdarma stáhnout do chytrých telefonů:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.mobera.flowmedia.brit
iPhone: https://itunes.apple.com/cz/app/po-stope/id906371170?mt=8

Brit PO STOPĚ
– Poznejte nové přátele. S aplikací budete mít vždy přehled o tom, kdo z přátel je zrovna v terénu.
– Mapa zájmů vám vždy pomůže najít veterináře, chovatelské potřeby, psí salon a další důležitá místa v lokalitě.
– Zapište se do psí školy Brit Training Tips. Výcvik přináší spoustu zábavy a naplnění v průběhu výcviku, i v každodenním životě.
– Sdílejte videa. Podělte se o vaši nahrávku z výcviku s ostatními uživateli aplikace a ukažte jim, jak jste sehraní. Navíc tak můžete i soutěžit.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
17/9/2014 Brit PO STOPĚ – TZ DOC
17/9/2014 Brit PO STOPĚ – fotky ZIP