Brit: Úspěšných dvacet let na trhu: Brit oslavil své úspěchy s kolegy i zahraničními partnery

04/08/2014 Press, VAFO Brit -

Česká společnost VAFO PRAHA, výrobce krmiv pro domácí mazlíčky značky Brit, velkolepě oslavila 20 let na českém trhu. A do svých „cetin“ se přehoupla úspěšně. Firma v posledních letech pokaždé přesáhla dvacetiprocentní meziroční růst a své produkty distribuuje do 55 zemí celého světa. A v duchu rostoucího zájmu se nesla i velká oslava s kolegy z 31 zemí světa. „Brit dospěl a za jeho úspěchy stojí všichni partneři z celého světa,“ řekl ve svém proslovu její majitel, Pavel Bouška.

Brit oslavu jubilea pojal jako skvělou příležitost k poděkování za spolupráci a setkání s partnery, kteří se na úspěchu značky podíleli a podílejí. V harrachovském středisku přivítal více než 400 gratulantů z 31 zemí světa. Oslavu si nenechali ujít kolegové z nejvzdálenější Malajsie, ale třeba ani ruští či islandští obchodníci.

Vystoupil zde slavnostně i zakladatel společnosti, František Bouška. S velkými díky hovořil nejen k partnerům firmy, ale především k lidem, kteří ve firmě strávili 20 let svého života. Současný šéf společnosti Pavel Bouška, který firmu po svém otci převzal v raných začátcích a dovedl ji do současné podoby, shrnul: „Naší nejsilnější stránkou je vysoce kvalitní a široký sortiment našich výrobků. Jejich základním pilířem byl, je a vždy bude blahobyt domácích mazlíčků. Pak jsou to samozřejmě cenná partnerství s našimi distributory doma i ve světě. Pak samozřejmě.“

V současnosti poptávku po krmivu Brit uspokojují 3 moderní závody v Chrášťanech u Prahy, Chelčicích a Velkém Ratmírově. Stav zaměstnanců se za poslední dva roky zdvojnásobil na 115 lidí a po světě jsou další stovky distribučních partnerů. Brit v posledních letech stále expanduje. Společnost se rozšířila o divizi Canvit, která disponuje výrobním a prodejním sortimentem vitamínových doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Nedávno také zřídila nový centrální sklad umožňující moderní logistický servis pro zákazníky z celého světa.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
3/8/2014 Brit 20 let – TZ DOC
3/8/2014 Brit 20 let – fotky ZIP