BRIT: Zdravé vánoční mlsání pro všechny čtyřnohé parťáky

08/11/2018 Press, VAFO Brit -

Vánoce jsou čas, kdy nejen sobě, ale i našim mazlíčkům rádi dopřejeme nějakou mňamku navíc. Dobroty, které odpadnou z páníčkova talíře, však nedělají zvířecím bříškům dobře, a to ani v malém množství. Pokud chcete chlupatému parťákovi udělat skutečnou radost, kupte mu pochoutku určenou speciálně jeho mlsné tlamičce. A my pro vás mám hned několik tipů.

Brit Fish Dreams Kuřecí filety a krevety
Konzervička Brit Fish Dreams nabízí vybalancovanou výživu pro vaši kočku. Obsahuje lahodné kuřecí filety s krevetami ve šťávě. Podporuje krásu, zdraví i vitalitu, a navíc nezatěžuje organismus vašeho kočičího parťáka. Servírovat jej chlupáčovi můžete také jako šťavnaté a delikátní štědrovečerní menu.
Cena: 29 Kč
www.krmivo-brit.cz
2000x2000_BCCfishdreams

Brit Premium Sausage Kuře a jehně
Salámky pro psy Brit Premium Sausage jsou kombinací celých kousků masa a lehkého paté. 95% obsah masa zajišťuje výbornou chuť a lehkou stravitelnost. Masové salámy jsou vhodné jak k BARF stravě a k vařenému masu, tak i ke granulím pro zpestření psího jídelníčku nebo štědrovečerní večeře. Neobsahují sóju, geneticky modifikované organismy ani konzervační látky.
Cena: 40 Kč
www.krmivo-brit.cz
2000x2000_BPS

Brit Care Cat Snack Losos
Křupavé pamlsky Brit Care Cat Snack se superfruits byly navrženy i pro koťata a kastrované kočky. Neobsahují obiloviny, zabaleny jsou ve speciálním chrastivém obalu „shake shake“. Podávejte ideálně z ruky jako odměnu a pamlsek, abyste si užili společné chvíle vánoční pohody a odpočinku.
Cena: 39 Kč
www.krmivo-brit.cz
2000x2000_BCCSalmon

Brit Brit Paté & Meat Zvěřina
Konzervy pro psy Brit Paté & Meat obsahují pouze maso, svalovinu, srdíčka, játra a plíce. Část konzervy tvoří paté, část kousky masa a celých vnitřností. Vše je navíc doplněno lososovým olejem, ideálním zdrojem Omega-3 mastných kyselin. Jejich receptura neobsahuje žádné obiloviny. Vhodné jsou jako kompletní, vyvážená strava, doplněk ke granulím i jako zdravé sváteční mlsání.
Cena: 39 Kč
www.krmivo-brit.cz
2000x2000_BPM

Brit Premium Cat Pouch Dinner Plate Jelly
Kapsičky Brit Premium s filetkami à la trhané maso v želé podporují nejen skvělý vzhled, ale i pevné zdraví. Díky unikátní šetrné metodě vaření v páře je zachována originální vůně i chuť masa. Pokud si chce vaše kočka (nejen) přes vánoční svátky zamlsat, kapsičky Brit Premium její mlsný jazýček určitě nezklamou. Balení obsahuje 4 různé příchutě pro ještě větší gurmánský zážitek.
Cena: 62 Kč
www.krmivo-brit.cz
2000x2000_BPD

Brit Let’s Bite! Light
Psí pochoutky Brit Let’s Bite! jsou zaručeně chutné pro své původní masové aroma, ale zároveň jsou vhodným doplňkovým zdrojem vitamínů i minerálů pečujících o zdraví vašeho psa. Vyznačují se vysokou stravitelností, nemají vysoký obsah cukru a nejsou založeny na obilovinách. Pamlsky Brit Let’s Bite! Light jsou navíc nízkokalorické, proto si na nich mohou pochutnat i pejsci trpící nadváhou.
Cena: 55 Kč
www.krmivo-brit.cz
2000x2000_LB

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
8/11/2018 Vánoční produktové tipy DOC
8/11/2018 Vánoční produktové tipy – foto ZIP