RAVEN: Nohy v teple a pohodlí s novou kolekcí Kamik zima 2018

22/11/2018 Press, Raven -

Značka Kamik se zrodila před více jak 100 v Kanadě, kde prošla nejnáročnějším testem v drsných klimatických podmínkách. Důraz klade především na kvalitu, pohodlí, odolnost, funkčnost a design, a to vše s ohledem na životní prostředí. Stylová a současně nadčasová obuv z nové kolekce pro sezonu podzim/zima 2018 vám zajistí maximální pohodlí a hlavně spolehlivou ochranu. Věnujte svým nohám tu nejlepší možnou péči, budou vás nosit celý život.

Dámská kolekce

Dámská obuv nadchne lehkostí, tepelnou izolací a dokonalou voděodolností. Ať se chystáte vyrazit do města nebo na vycházky do přírody, bude o vaše nohy perfektně postaráno.

VUPLEX
Kamik_zimní obuv_VULPEX_3399 Kč (3)
Dámská zimní kotníková vycházková obuv s voděodolnou membránou je vyrobena z textilního voděodolného materiálu v kombinaci se syntetickým materiálem. Horní kožíšek je možné ohrnout dolů. Konstrukce se zapečenými švy a vyztužený jazyk zajišťují dokonalou voděodolnost. Pěnová a fleecová izolace poskytuje teplotní komfort až do -30°C.

SNOVALLEY 2
Kamik_zimní obuv_SNOVALLEY2_2999 Kč (3)
Dámská zimní kotníková vycházková obuv s tepelnou izolací s utahováním pomocí šněrovadel obstojí ve všech zkouškách. Boty jsou vyrobeny z textilního voděodolného materiálu v kombinaci s nubukovou kůží a syntetickým materiálem na podešvi. Konstrukce se zapečenými švy a vyztužený jazyk zajišťují dokonalou voděodolnost. Chlupatá podšívka odvádějící vlhkost poskytuje teplotní komfort až do -40°C.

ROGUE HIKER
Kamik_zimní obuv ROGUEHIKER_3199 Kč.jpg
Dámské ochranné, ale stylové boty značky jsou odolné proti povětrnostním vlivům a mají vodotěsnou konstrukci. Nepromokavé vnitřní zipy usnadňují jejich zapínání a vypínání. Vypadá to, že jsou postaveny pro pěší turistiku, ale vezmou vás do práce, do tělocvičny a zpátky v pohodlí a teple díky své fleecové podšívce a odnímatelným vložkám ve tvaru polštáře. Tyto teplé a pohodlné boty jsou vyráběny na mrazivé počasí s teplotním komfortem až do -10°C.

SIENNA 2
Kamik_zimní obuv SIENNA 2_3399 Kč (3)
Stylové dámské boty pro zimní a podzimní období vám dodají sebejistý krok na jakémkoli povrchu. Tyto univerzální boty udržují nohy v teple a suchu. Maximální pohodlí zajišťuje odvod vlhkosti z fleece a tvarovaná stélka s antibakteriální úpravou. Teplotní komfort až do -20°C.

POLARFOX
Kamik_zimní obuv POLARFOX_2599 Kč (3)
Postavte se do nejsněžnějších, nejchladnějších podmínek s důvěrou v dámskou extra-teplou obuv. Odnímatelné polštářky vás udrží v maximálním pohodlí a membrány udrží vaše nohy suché. Boty umožňují pokožce dýchat v jakémkoli počasí, zajišťují bezproblémový odvod vlhkosti. Vyrobeny jsou pro ženy, které tráví spoustu času na sněhu s teplotním komfortem až do -40°C.

Pánská kolekce

Pánská kolekce podtrhne mužnost při aktivním pohybu v přírodě i ve městě. tepelnou izolací a dokonalou voděodolností. Všechny kolekce jsou vyrobené pro maximální pohodlí a spolehlivou ochranu v nejnáročnějších podmínkách. Pohyb s pocitem jistoty a bezpečí.

VELOX
Kamik_pánská zimní obuv_VELOX_3199 Kč
S designem inspirovaným turisty se univerzální pánské zimní boty chlubí vodotěsnou konstrukcí, která chrání proti vlhkosti. Jsou vyrobené z nepromokavé kůže a plátna, aby byly nohy suché. Lehké podešve s technologií GripHe poskytují vynikající trakci. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny, aby zablokovaly vlhkost a udržovaly vaše nohy naprosto suché po celý den s teplotním komfortem až do -10°C.

NATIONWIDE
Kamik_pánská zimní obuv_NATIONWIDE_2599 Kč (3)
Tyto široké pánské zimní boty jsou ideální pro náročné zimní práce i na zimní radovánky. Jsou perfektní pro chladné podmínky nebo při vysoké úrovni aktivity. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny, aby zablokovaly vlhkost a udržovaly vaše nohy naprosto suché po celý den. Vhodné jsou do mrazivé počasí s teplotním komfortem až do -40°C.

ALBORG
Kamik_pánská zimní obuv_ALBORG_cena na doptání
Chcete-li udržet nohy pohodlné v těch nejchladnějších dnech, vyberte si zimní boty Alborg pro muže. Mrazivé počasí není pro tyto zimní boty žádná výzva. Čtyřvrstvý systém odvádí vlhkost, přizpůsobuje se vaší noze, zachycuje tělesné teplo a udržuje studený vzduch, čímž poskytuje neproniknutelnou bariéru proti chladu v srdci zimy. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny, aby zablokovaly vlhkost a udržovaly vaše nohy naprosto suché po celý den i noc až do -50 ° C.

CANUCK
Kamik_pánská zimní obuv_CANUCK_2999 Kč
Tato pánská zimní obuv má nastavitelnou sněhovou objímku, takže sníh a vlhkost nemají šanci, ani při překonávání závějí. Vodotěsné dno udržuje nohy v suchu. Tyto boty jsou vyrobeny pro muže, kteří tráví spoustu času na sněhu. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny, aby zablokovaly vlhkost a zajistily, že vaše nohy budou naprosto suché po celý den až do -40 ° C.

GRIFFON
Kamik_pánská zimní obuv_GRIFFON_3199 Kč (3)
Bez ohledu na povětrnostní podmínky se můžete spolehnout na tyto pánské zimní boty. Jsou vybaveny vodotěsnou konstrukcí utěsněnou švy a speciální izolací, která dodává extra teplo. Tato obuv je reflexně ošetřena, aby vás bylo v zimních měsících vidět. Všechny materiály a švy jsou speciálně ošetřeny, aby zablokovaly vlhkost a udržovaly vaše nohy naprosto suché. Tyto teplé a pohodlné boty jsou vyráběny na mrazivé počasí s teplotním komfortem až do -30°C.

Junior kolekce

Zvláště v zimě potřebují děti spolehlivé boty, které udržují nohy v teple a suchu. Se značkou Kamik jsou dětské nohy v dobrých „rukou“, ať už se jedná o divoký sněhový zápas nebo o rychlý sjezd na sáňkařské dráze. Voděodolnost, tepelný komfort i reflexní ošetření jsou samozřejmostí.

CAMROSE
Kamik_dětská zimní obuv_CAMROSE_2099 Kč (3)
Dětské boty s voděodolnými membránami DriDefense zajišťují dokonalý komfort. Jsou perfektní pro rodinné dobrodružství v zasněženém městě. Boty mají úhlednou vnitřní podšívku a syntetické smyčkové vložky. Reflexní záplaty NiteRays poskytují dobrou viditelnost ve tmě a rovný řez zase normální volnost pohybu. Tyto teplé a pohodlné boty jsou vyráběny na mrazivé počasí s teplotním komfortem až do -32°C.

JET
Kamik_detská zimní obuv JET_1299 Kč (2)
Robustní zimní boty pro děti jsou navrženy s vodotěsnou konstrukcí dna, aby nohy byly suché. Obuv je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Odnímatelná podšívka udržuje nohy zvlášť v pohodlí díky dokonalému odvodu vlhkosti. Boty poskytují špičkám všech prstů termální ochranou v mrazivém počasí až do -32°C.

HAYDEN
Kamik_dětská zimní obuv-HAYDEN_1999 Kč (3)
Připravte děti dokonale na zimu a pořiďte jim sněhové boty Hayden. Udrží jejich nožky suché díky vodotěsným prvkům a membráně DriDefense. Popruhy s háčkem a smyčkou usnadňují dosažení pohodlného uchycení. Obsahují reflexní náplasti NiteRays, které je udržují viditelné. Boty poskytují únik vlhkosti, a tím usnadňují dýchání nohou v jakémkoli počasí. Tyto teplé a pohodlné boty jsou vyráběny na mrazivé počasí s teplotním komfortem až do -32°C.

STANCE
Kamik_dětská zimní obuv_STANCE_1499 K
I ti nejmenší si zaslouží mít nohy v suchu a teple. Boty jsou 100% vodotěsné díky membránám DriDefense. Zajišťují perfektní odvod vlhkosti, aby pokožka nohou mohla dýchat v jakémkoli počasí. Tyto teplé a pohodlné boty jsou vyráběny do mrazivého počasí. Chraňte dětské nohy před ledovou zimou při procházce nebo zimních hrátkách až do -32°C.

SNOBUSTER 1
Kamik_dětská zimní obuv_SNOBUSTER1_1299 Kč (2)
Stylová, praktická a všestranná sněhová obuv pro děti je navržena tak, aby odolala jakékoliv zimě. Jsou 100% vodotěsné a mají nastavitelný sněhový obojek. Tyto boty jsou perfektní pro udržení nohou v suchu bez ohledu na počasí. Projdou přes bláto, louže i závěje. V mrazivém počasí zajistí špičkám prstů termální ochranou. Dvouvrstvý systém odvádí vlhkost. Obuv je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
5/4/2011 YIT_hájek – TZ DOC
22/11/2018 Kamik boty – fotky ZIP