CHOCEŇSKÁ MLÉKÁRNA: Nechte se zlákat novými zimními příchutěmi Choceňských smetanových jogurtů – perník a hruška se skořicí

04/12/2018 Press -

Choceňská mlékárna letos slaví 90. let od svého vzniku a při této příležitosti připravila pro všechny milovníky smetanových jogurtů speciální zimní edici. Tentokrát se rodinka „Choceňáků“ rozrostla o nové lahodné příchutě – perník a hruška se skořicí. Základ Choceňských jogurtů tvoří výhradně poctivé suroviny, jako je pravá smetana a kvalitní české mléko.

pernik_0029ok

Horké léto nás sice definitivně opustilo. To však neznamená, že musíte smutnit, protože i v sezóně chladu a sněhu se máte na co těšit, třeba na nezapomenutelný gurmánský zážitek. Rozmazlete své chuťové smysly sametově smetanovým jogurtem. Typická vůně i chuť perníku vytvoří na jazyku něžné pohlazení, kterého se nebudete moci nabažit. Jogurt s příchutí hrušky, provoněný skořicí, rozpoutá ohňostroj výjimečných chutí. Této kombinaci se jen tak něco nevyrovná. Užijte si zimu v pohodě a s chutí.

Zimní edice smetanových „Choceňáků“ budou až do února k zakoupení za cenu 13,90 Kč.

Kontakt pro PR Choceňská mlékárna: Mgr. Lucie Hrubá, e-mail: lucie@maxmediapr.cz, tel. spojení: +420 607 123 118

hruska_037ok

O společnosti Choceňská mlékárna
Choceňská mlékárna s.r.o. je ryze českou mlékárnou s devadesátiletou tradicí výroby mléčných produktů. Profiluje se na trhu především v segmentu pomazánkových másel, smetanových pomazánek, smetanových jogurtů a tvarohů. V důsledku zpřísňujících se požadavků na kvalitu a bezpečnost potravin se společnost rozhodla pro zavedení jednoho z nejvyšších potravinářských standardů, a sice IFS (International Food Standard). Tento standard je celosvětově uznávaný a akceptuje jej většina obchodních řetězců jako záruku kvalitní a bezpečné výroby potravin. Kvalita výrobků je od poloviny roku 2003 osvědčena i značkou KLASA. O nejvyšší kvalitu výrobků a spokojenost zákazníků pečuje přibližně sto pracovníků společnosti.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
4/12/2018 Nové zimní příchutě – TZ DOC
4/12/2018 Nové zimní příchutě – fotky ZIP