CARNILOVE: Into the Wild!

05/10/2016 Press, VAFO Brit -

Divočina volá! Dejte svému psovi nebo kočce Carnilove – to nejlepší krmivo navržené s respektem k původní přirozenosti psů a koček a vy sami vyhrajte výlet na nespoutanou Aljašku, jízdu se psím spřežením a více než 150 balení vysoce kvalitního holistického krmiva! Kupte libovolný produkt Carnilove a zažijte to pravé dobrodružství.Carnilove - soutěž_01

Toužíte utéct alespoň na chvíli do opravdové surové divočiny? Tuhle touhu známe a víme, že každé zvíře ji má v genech. A možná i vy. Být v divočině, uprostřed panenské přírody, je osvobozující, dobrodružné, nádherné. Vezmeme vás na Aljašku za medvědy, losy, soby, bizony, pižmoni a dalšími divokými zvířaty do Národního parku Denali. V pohádkové zátoce Kachemak Bay vás okouzlí smaragdová jezírka, ledovce, sopky, zasněžené vrcholky hor. Užijete si snad poslední divočinu na světě, lov halibutů a pozorování zvířat v jejich přirozeném prostředí.

Anebo co takhle zažít souhru mezi smečkou tažných psů a vámi – jejich musherem? Být v kůži zlatokopa osaměle putujícího na saních směrem k Západu je tak fantastické, že vás z toho adrenalinu možná zachvátí i zlatá horečka.

Dopřejte svému psovi či kočce opravdu výživné krmivo, které plně respektuje jejich přirozené potřeby, a vyhrajte jedinečný zájezd na nespoutanou Aljašku. Do soutěže s Carnilove se může zapojit každý. Stačí si od 15. 9. do 15. 12. 2016 na území ČR nebo SR koupit jakýkoli produkt vysoce kvalitního holistického krmiva Carnilove, schovat si účtenku a odpovědět na soutěžní otázku. Zapojit se můžete jak do hlavní, tak vedlejší soutěže. Podrobné informace najdete na soutez.carnilove.com.

Co můžete vyhrát v hlavní soutěži?
1. cena

ZÁJEZD NA ALJAŠKU PRO DVĚ OSOBY

2. cena
JÍZDA S MUSHEREM PRO DVĚ OSOBY

První dvě ceny jsou pro vás. Nemohli byste je ale vyhrát, pokud by tu nebyl váš čtyřnohý parťák do pohody i nepohody, kterého chcete určitě kvalitně nakrmit. Takže tyhle ceny jsou jen pro něj. Chceme, aby vaši mazlíčci dostávali to nejlepší. Proto vyrábíme Carnilove – vysoce kvalitní holistické krmivo.

3. – 52. cena
50x VELKÉ BALENÍ KRMIVA 12 kg pro psa nebo kočku dle vašeho výběru

53. – 102. cena
50x STŘEDNÍ BALENÍ KRMIVA pro psa (1,5 kg) nebo kočku (2 kg) dle vašeho výběru

103. – 152. cena
50x MALÉ BALENÍ KRMIVA konzerva pro psa (400 g) nebo krmivo pro kočku (400 g) dle vašeho výběru

Jak soutěžit?
V soutěžním období kupte jakýkoliv produkt Carnilove pro psy nebo kočky. Nakoupit můžete v jakémkoli kamenném obchodě nebo e-shopu na území České republiky (seznam prodejen zde) nebo Slovenské republiky. Schovejte si účtenku nebo fakturu a na této stránce se přihlaste do soutěže a odpovězte na soutěžní otázku. Soutěž běží od 15. 9. do 15. 12. 2016. Po jejím skončení vybereme autory nejpřesnějších odpovědí a odměníme je cenami. Chcete vědět víc? Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Vyhrajte navíc každý týden ve fotosoutěži holistické krmivo pro vaši šelmu

FOTO SOUTĚŽ O 2x 12kg BALENÍ CARNILOVE
IMG_6938
Pokud nám pošlete fotografii svého mazlíčka a pár dalších informací, zařadíme vás navíc do týdenní soutěže. Naše porota vybírá každý soutěžní týden nejlepší fotografii psa i kočky na téma „Mazlíček v divočině“. Každého z výherců odměníme 12 kg krmiva Carnilove. Vámi nahraná fotografie bude zveřejněna v této galerii.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
5/10/2016 CARNILOVE: Into the Wild! DOC
5/10/2016 CARNILOVE: Into the Wild ZIP