Brit: PREMIUM CAT’S LIFE: Pro lepší život vaší kočky

15/09/2016 Press, VAFO Brit -

Brit Premium přichází s novou řadou krmiv pro kočky Cat’s Life pro lepší život vaší kočky. Krmiva Brit Premium jsou chutná a bohatá na kvalitní kuřecí, kachní, krocaní či lososí proteiny, které kočky milují a preferují. Zdravá výživa obsahuje vitamíny, minerály a prebiotika pro perfektní kondici kostry, svalstva, zubů a srsti. A přidaná voňavá omáčka je pro kočičí labužníky jednoduše neodolatelná…

Brit Premium Cat Pouches
Brit Premium Cat Pouches

Krmivo pro kočky by mělo splňovat několik základních požadavků. Musí to být především krmivo pro kočky atraktivní, „chutné“ a přitom by nemělo obsahovat žádné chemické zlepšovače chuti. Kočka je obligatorní masožravec, základem její výživy musí být maso. Správné krmivo pro kočky musí mít maso jako hlavní ingredienci, bílkoviny krmiva musí pocházet především ze živočišných zdrojů. Rostlinné bílkoviny nejsou pro kočku příliš vhodné. Krmivo pro kočky by mělo pozitivně působit na zdraví trávicího traktu a kůže. To jsou hlavní obranné bariéry těla kočky proti vlivům vnějšího prostředí. Správná činnost těchto orgánů je základem spokojeného života koček. Zároveň krmivo pro kočky musí přispívat k ochraně kočičího chrupu, jehož zdraví je pro normální život kočky naprosto nezbytné. Moderní krmivo pro kočky nepřináší pouze výživu, ale podílí se i na celkovém upevňování zdraví kočky, na zlepšování kvality jejího života. Na základě těchto požadavků Brit vyvinul, pod značkou Brit Premium, novou řadu krmiv pro kočky Cat’s Life.

Granule a kapsičky Brit Premium Cat’s Life

Řada Cat´s Life pod značkou Brit Premium obsahuje různé varianty příchutí granulí a kapsiček, které respektují přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva obsažená v kapsičkách podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Kompletní, granulovaná krmiva jsou pro kočku především zdrojem všech živin a dalších látek, nezbytných pro její zdraví.

Granule Brit Premium, řada pro kočky Cat’s Life se vyrábí v balení o velikosti 300 g, 800 g, 1,5 kg, 8 kg. Portfolio nabízí osm variant, ze kterých lze vybrat krmivo pro koťata, dospělé kočky, kočičí seniory, kastrované, citlivé kočky, kočky žijící doma, anebo odlehčenou variantu pro kočky s nadváhou.

Brit Premium Cat Senior
Brit Premium Cat Senior
Brit Premium Cat Kitten
Brit Premium Cat Kitten
Brit Premium Cat Adult Salmon
Brit Premium Cat Adult Salmon
Kapsičky Brit Premium Cat Pouches 100 g jsou k dispozici v šesti lahodných příchutích, a to jak pro koťata, tak i dospělé a kastrované kočky.
Brit Premium Cat Pouches
Brit Premium Cat Pouches
Chutná a bohatá výživa

Bílkoviny z masa a tuky jsou základním stavebním kamenem potravy koček. Poskytují jim potřebné látky pro výživu svalů a tkání, a jsou zdrojem energie pro každodenní pohyb a vitalitu.

Aby vaše kočka byla zdravá
Perfektní kondice je výsledkem správného fungování organismu. Toho docílíme pouze za předpokladu každodenní zdravé výživy s bohatým přísunem potřebných živin. Dopřejte své kočce přístup ke zdraví v podobě vyvážených receptur bohatých na vitamíny, minerály, prebiotika, organické stopové prvky a další nepostradatelné živiny. Nezapomeňte vybrat krmivo, které odpovídá životní fázi a potřebám vaší kočky.

Neodolatelná chuť pro kočičí gurmány
Brit Premium, řada pro kočky Cat’s Life, je neodolatelným lákadlem i pro vybíravé kočičí jazýčky. Chuť a vůně jater či ryb zůstane i ve výsledném produktu zachována, díky unikátnímu výrobnímu postupu, kterým přidáváme lahodné omáčky z kuřecích jater či ryb do poslední fáze procesu vaření.
IMG_1898
Společné denní rituály
Kočky jsou na pravidelný režim zvyklé, hodně lpí na obvyklých rituálech a svých jistotách, které potřebují ke spokojenému životu, a to své si umí vždy nenápadně zařídit. Společné rituály kočky a člověka začínají hned na začátku dne. Stejně jako si vy vychutnáváte příjemnou snídani, tak si i vaše kočka může užít gurmánský zážitek v podobě delikátní masové kapsičky Brit Premium. Ranní kapsička je vynikající příležitostí, jak dát kočce najevo, že je vše v pořádku a běh světa je zachován. Tento pravidelný ranní rituál je velmi důležitý i pro člověka, který si tak uvědomí svoji zodpovědnost za čtyřnohé členy své rodiny.

Během dne kočka střídá odpočinek a aktivitu. V době vaší nepřítomnosti ocení misku plnou lahodného a výživného kompletního krmiva. Přirozená kořist kočky v přírodě je vždy čerstvá. Proto i doma kočky preferují krmiva, která vypadají čerstvě a hezky voní. Granule by v misce neměly být příliš dlouhou dobu. Jejich množství by mělo být takové, aby ho kočka stihla sníst za jeden den.

Večerní vymazlený moment s lehkou dobrůtkou v podobě kapsičky či pamlsku je ideální pro odpočinek a relaxaci.

Jak správně krmit
Nasypte krmivo do čisté misky, která je vyhrazena přímo vaší kočce. Zajistěte pro krmení pohodu, klid a harmonické prostředí. Nezapomeňte, že kočku by při krmení neměla vyrušovat přítomnost jiných zvířat, hluk či negativní emoce.

Jak sledovat a vyhodnotit kondici
Silueta kočky je atletická, bez nadměrných tukových zásob. Kočka je klidná, není apatická, reaguje na Váš hlas i Vaši přítomnost. Srst je lesklá, hustá, bohatá a bez šupin. Kůže je hladká, bez lupů, lysin a zarudnutí. Pro optimální stav srsti doporučujeme u dlouhosrstých koček pravidelné vyčesávání, které odstraní odumřelé chlupy a urychlí výměnu srsti. Oči jsou lesklé, klidné, bez nadměrného slzení.

Gurmánský zážitek pro vaši kočku
I kočky mívají mlsné jazýčky. Proto Brit připravil řadu prémiových kapsiček z různých druhů masa. Mezi těmito produkty může každý chovatel vždy najít to, co jeho kočičce nejvíce vyhovuje, to co pro ni bude nejpřitažlivější.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
15/9/2016 BRIT PREMIUM CAT’S LIFE: Pro lepší život vaší kočky DOC
15/9/2016 Brit Premium CAT’S LIFE ZIP