TRAVEL BIBLE: Nová Travel Bible je tady, spolu s ní autoři pořádají festival o cestování

07/09/2016 Press -

Od vydání první verze Travel Bible uplynul již téměř rok, a jelikož si tato cestovatelská příručka sepsaná těmi nejpovolanějšími – tedy cestovali samotnými – našla mezi čtenáři až neuvěřitelnou základnu, bylo potřeba ji aktualizovat. V dnešním světě nekonečných informací a při propojování tolika destinací a příběhů se některé věci zkrátka pořád mění. Na základě tohoto jevu se dostává na pulty vašich knihkupectví čerstvě aktualizovaná verze. Díky nebývalému zájmu vás, čtenářů cestovatelů se autoři Petr a Matouš rozhodli uspořádat festival o pomalém cestování SLOW Travel, který je určen pro všechny, kdo se chtějí dozvědět některé věci přímo od konkrétních lidí, potkat se a sdělit si osobní zkušenosti a třeba naplánovat společnou cestu do vysněné destinace.
nova travel bible

Co nového najdete v aktualizované verzi Travel Bible?

• Kapitola o wildcampingu – kempování nadivoko
• Kapitola o stopování – podrobné tipy & triky + zkušenosti stopařů
• Rozšířená kapitola: Digitální nomádství pro zaměstnance + konkrétní příběhy z českých firem
• Tipy na dlouhodobé cestovní pojištění, testováno (doslova) na vlastní kůži
• Aktualizované údaje k cestovatelským účtům a kreditním kartám
• Jak na cestu kolem světa za 20 tisíc
• Jak si na cestách udržet pevné zdraví
• Inspirativní rozhovory: Dobrovolničení a ženské solo cestování, Poutní cesta Camino de Santiago a mnoho dalších

V neposlední řadě je potřeba zmínit neuvěřitelný on-line support členů Travel Bible, který za ten necelý rok přerostl i samotné autory a například uzavřená facebooková skupina pro členy funguje jako non-stop podpora a průvodce při vašem cestování. Stačí napsat si o tip, doporučení, varování, prakticky na cokoliv co chcete na cestách vědět a během několika minut máte odpověď od člověka, který na daném místě, byl, je anebo o něm alespoň ví něco víc než vy. Proto neváhejte a kromě tištěného vydání určitě stojí za to omrknout výhody VIP členství – nekonečné podpory od cestovatelů samotných.

SLOW TRAVEL Festival aneb zjistěte jak cestovat opravdu dlouho

Čeká vás mnoha měsíci ověřené know-how. Ať už se chystáte na svou první dlouhou cestu, nebo si jen chcete rozšířit obzory, přijdete si na své. Kromě toho potkáte bandu báječných lidí a zažijete Travel Bibli naživo.
Na festivalu vás čekají informace, které v Travel Bibli nezazněly. Takové, které vám umožní cestovat třeba i více než rok v kuse. Přesně o tom je SLOW TRAVEL. Život na cestách není o tom vidět a zažít co nejvíc. Naopak – při pomalém cestování ušetříte spoustu přesunů (i peněz), a přesto si domů přivezete víc. Mnohem lépe poznáte místní kulturu, objevíte místa, o které byste jako turista nezavadil a navážete skutečná přátelství. Srovnáte si v hlavě, co chcete skutečně v životě dělat a co je pro vás důležité. Budete mít čas přemýšlet.

Více o pomalém cestování si můžete přečíst přímo na webu ZDE

Důležité je určitě zmínit, že kdokoliv z čtenářů, kdo knihu již koupil z webu www.travelbible.cz (jak tištěnou, tak elektronickou), si v členské sekci může zdarma stáhnout aktualizovanou verzi. A stejně to bude i s budoucími verzemi.

Novou verzi Travel Bible pořídíte již nyní na webu a od poloviny září ve vašich knihkupectvích

SLOW TRAVEL Festival – 1. 10. 2016 – Meet Factory – poslední volné vstupenky můžete pořídit ZDE

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
07/09/2016 Travel Bible – TZ DOC