FMX Gladiator Games: Ďábelské motorky VS božská jemnost

04/11/2011 FMX Gladiator Games, Press -

Letošní 12. ročník freestyle motocrossové akce FMX Gladiator Games (3. 12. od 19.45 O2 Arena) představí novinku – Miss FMX Gladiator Games 2011. Přihlášených je 43 šarmantních slečen, které bojují o post královny krásy FMX. První tři si rozdělí 100 000 Kč ve věcných cenách a mimo jiné se stanou tváří kalendáře s českými FMX jezdci, jehož výtěžek z prodeje poputuje na charitativní účely. Post předsedkyně poroty přijala Dominika Mesárošová.

Hlasování o Miss FMX Gladiator Games odstartovalo 13. října na facebookových stránkách FMX Gladiator Games, kde se děvčata představila a ukázala v celé své kráse. Do neděle 20. listopadu budou sbírat podporu formou „oLIKEování“ fotografií. Dvacet nejúspěšnějších postoupí do užšího výběru, z kterého porota vybere finálovou osmičku. Ty na vlastní kůži zažijí adrenalinovou show plnou ďábelských motorek a světových freestyle motrocrossařů. Na závěrečné afterparty v klubu La Fabrika (startuje po akci), pak bude vyhlášena Miss FMX Gladiator Games 2011.

Hlavní organizátor Marek Rejman k tomu říká: „Krásné holky a motorky patří k sobě. Holky se ptaly na možnost zapojit se nějak do show a toto je forma, která je nám sympatická. Chtěl jsem, aby se hlásily holky, které mají nějaký vztah k FMX. To se opravdu povedlo. Tato soutěž je tak trochu poděkováním za podporu FMX ze strany našich lepších poloviček. Dokonce mi volali z Jižní Afriky, že je to super nápad a že uspořádají MISS FMX Gladiator Games Jižní Afrika s tím, že chtějí Českou miss jako účastnici soutěže.“

První tři finalistky si rozdělí 100 000 Kč ve ve věcných cenách a možnost nafotit kalendář s českými FMX jezdci. Výtěžek z prodeje kalendáře bude použit na charitativní účely.

FMX Gladiator Games
V sobotu 3. prosince od 19:45 v O2 Aréně tradičně vypukne jeden z největších freestyle motocrossových světových svátků pro celou rodinu – legendární FMX Gladiator Games s pořadovým číslem 12. Marek Rejman, hlavní organizátor a duchovní otec největšího českého FMX klání k letošnímu ročníku říká: „Každý rok se snažíme zvýšit laťku. Velkou měrou nám v tom pomáhají sami jezdci. Freestyle motocross se neuvěřitelně vyvíjí, ale to náročným divákům rozhodně nestačí a nám také ne,“ přiznává ambice projektu. Letos FMX Gladiator Games nebudou show „na oko“, ale pojede se hezky naostro, na krev a také i naposled. Poprvé se bude závodit o prize money v hodnotě 20 000 Euro, připraven bude skok o délce vražedných 32 metrů (více už prostor O2 Arény opravdu nedovolí). Diváci uvidí létat i osobní auto Fiat Punto a ranec další zábavy.
Více o celé akce se dozvíte na stránkách FMX Gladiator Games a na facebooku FMX Gladiator Games.


Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
4/11/2011 FMX Gladiator Games: Ďábelské motorky VS božská jemnost – TZ DOC
4/11/2011 FMX Gladiator Games: Ďábelské motorky VS božská jemnost – foto ZIP

Vstup do diskuze