FMX Gladiator Games:Modelky Mesarošová a Domanská zkusí porotcování v Miss

22/11/2011 FMX Gladiator Games, Press -

Známá modelka Dominika Mesarošová a Česká Miss World Denisa Domanská budou vybírat finalistky v soutěži Miss Gladiator Games 2011. Mesarošová přijala post předsedkyně poroty a s finalistkami České Miss Andreou Kabickou, Blankou Štamberskou a Českou Miss World Denisou Domanskou budou volit ty nejkrásnější slečny do finálové osmičky.

Dominika Mesarošová bude mít jako předsedkyně poroty hlavní slovo ve finálním výběru, na což se velmi těší: „Slečny, které se přihlásily do soutěže Miss FMX GG, jsou všechny velmi sympatické. Prozatím jsem je viděla jen z fotek, takže jsem sama zvědavá, jak si v boji poradí. Roli předsedkyně poroty jsem přijala s velkým potěšením.“ Andreu Kabickou zajímají nejen Missky, ale i hezcí, svalnatí jezdci FMX Gladiator Games. „Jsem fanouškem FMX už pár let a na GG se vždycky moc těším. Obzvlášť na letošní ročník, kdy se můžu přímo angažovat a zasednout v porotě Miss.“ Česká Miss World Denisa Domanská se před časem vrátila z Londýna z Miss World, kde mohla na vlastní kůži pocítit, jaké to je se utkat s nejkrásnějšími dívkami z celého světa. „Tím, že jsem se umístila v soutěži Česká Miss, jsem si splnila svůj dětský sen. Je pravdou, že mi přibyly starosti a povinnosti, ale na druhou stranu jsem získala také spoustu nových zkušeností, zážitků a poznala mnoho zajímavých lidí. Určitě toho nelituju a přihlásila bych se klidně znovu,“ sděluje s úsměvem Denisa.“ A na finále soutěže FMX GG se velmi těším. Jsem ráda, že budu mít možnost tentokrát zasednout v porotě. Dívkám budu držet palce a budu se je snažit podpořit, protože sama vím moc dobře, jak je to důležité,“ dodává Domanská.

Celkem se přihlásilo 43 šarmantních slečen, vybraných 20 bude bojovat o post královny krásy FMX GG. Osm finalistek, které vybere právě hvězdná porota složená z českých modelek, bude celý večer dělat doprovod jezdcům na motokrosové show FMX Gladiator Games (3. 12. od 19.45 O2 Arena). „Miss FMX GG je skvělým doplňkem celé akce, která je spíš pro chlapy. Samozřejmě i já se těším na závodníky, kteří určitě předvedou skvělou show, a poté i na afterparty a vyhlášení Miss FMX,“ dodává Dominika, která si s ostatními kolegyněmi afterparty v klubu La Fabrika, kde nebudou chybět finalistky ani FMX jezdci z celého světa, nenechá ujít.

Hlasování o Miss FMX Gladiator Games odstartovalo 13. října na facebookových stránkách FMX Gladiator Games, kde se děvčata představila a ukázala v celé své kráse. Do neděle 20. listopadu sbírali podporu formou „likování“ fotografií. Dvacet nejúspěšnějších postoupilo do užšího výběru, z kterého porota vybere finálovou osmičku. Ty na vlastní kůži zažijí adrenalinovou show plnou ďábelských motorek a světových freestyle motrocrossařů. Na závěrečné afterparty v klubu La Fabrika (startuje po akci), pak bude vyhlášena Miss FMX Gladiator Games 2011. První tři krásky si rozdělí 100 000 Kč ve věcných cenách a mimo jiné se stanou tváří kalendáře s českými FMX jezdci, jehož výtěžek z prodeje poputuje na charitativní účely.

FMX Gladiator Games
V sobotu 3. prosince od 19:45 v O2 Aréně tradičně vypukne jeden z největších freestyle motocrossových světových svátků pro celou rodinu – legendární FMX Gladiator Games s pořadovým číslem 12. Marek Rejman, hlavní organizátor a duchovní otec největšího českého FMX klání k letošnímu ročníku říká: „Každý rok se snažíme zvýšit laťku. Velkou měrou nám v tom pomáhají sami jezdci. Freestyle motocross se neuvěřitelně vyvíjí, ale to náročným divákům rozhodně nestačí a nám také ne,“ přiznává ambice projektu. Letos FMX Gladiator Games nebudou show „na oko“, ale pojede se hezky naostro, na krev a také i naposled. Poprvé se bude závodit o prize money v hodnotě 20 000 Euro, připraven bude skok o délce vražedných 32 metrů (více už prostor O2 Arény opravdu nedovolí). Diváci uvidí létat i osobní auto Fiat Punto a ranec další zábavy.
Více o celé akce se dozvíte na stránkách FMX Gladiator Games a na facebooku FMX Gladiator Games.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
22/11/2011 FMX Gladiator Games: Modelky Mesarošová a Domanská zkusí porotcování v Miss – TZ DOC
22/11/2011 FMX Gladiator Games: Modelky Mesarošová a Domanská zkusí porotcování v Miss – foto ZIP

Vstup do diskuze