Freestyle Park Modřany otevře letní sezonu sportovní Open party

15/04/2013 Freestyle Park Modřany / Port 62, Press -

Ve Freestyle Parku Modřany se bude 27. dubna 2013konat velkolepé přivítání letní sportovní sezony. Od 14 hodin bude připraven program, který zaručeně zaujme všechny milovníky aktivně stráveného volného času, zahájení se ujal zlatý olympionik David Svoboda. Návštěvníci se mohou těšit na beach volejbalové turnaje, barmanskou a wakeboardingovou show. Zároveň se zde představí žhavá novinka letošního léta – Flyboard. Bohatým programem bude provázet Pavel Cejnar, hudební doprovod zajistí DJ a rocková kapela VosaNaVostro. Open party je pro návštěvníky ZDARMA.

Freestyle Park Modřany zajistí na své Open party jako tradičně rozmanitý doprovodný program. Zahájení bude patřit turnaji v plážovém volejbalu, kde si soutěžící zahrají o zajímavé ceny. Poté se představí letošní novinka Flyboard, unikátní vodní tryskové vznášedlo, se kterým se každý může na chvíli stát doslova superhrdinou. Kromě něj si budou návštěvníci moci vychutnat i wakesurfing nebo jízdu na motorových člunech.

Na souši se bude dít také mnoho aktivit. K půjčení budou Segwaye, skákací boty a elektronické skateboardy. Pro ty, kteří se věnují posilování, zde bude připraven koutek s TRX cvičením a kruhovým tréninkem. Za symbolickou částku bude možné projít diagnostikou fyzické kondice In Body. Děti se zabaví ve tvořivých dílnách Baby office, na skákacích hradech a chybět nebude ani cukrová vata.

K dispozici bude také bar s míchanými drinky, které osvěží nejedno žíznivé hrdlo. Zábavný a sportovní program pro všechny sportovní nadšence, rodiny s dětmi a milovníky odpočinku bude moderovat Pavel Cejnar. Hudební kulisu dne zajistí DJ Petr Dobeš a rocková kapela VosaNaVostro.

————————————————————————————————————————————————————————

FREESTYLE PARK MODŘANY – VOLNÝ ČAS V POHYBU!
Vodní sporty | Plážový volejbal | Elektrické skateboardy | Skákací boty | Segway | In-line půjčovna
www.freestylepark.cz | www.facebook.com/FreestyleParkModrany

Freestyle Park Modřany protíná pražská in-line dráha a cyklostezka vedoucí Podolí až do Komořan. Areál je vhodný pro pořádání akcí pro veřejnost, společenských a firemních večírků, koncertů a sportovních exhibicí. Zázemí Freestyle Parku Modřany a zážitková restaurace Port62 se nacházejí na rekonstruované sedmdesátimetrové lodi na řece Vltavě. Freestyle Park Modřany nabízí nejen sportovní vyžití, ale také i možnost odpočinku na prostorné louce o rozloze 4 000 m2. Lze si zde zapůjčit deku či lehátko, objednat si z restaurace Port62 piknikový koš, případně si zahrát pétangue, kroket či badminton.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
15/4/2013 Open party 2013 – TZ DOC
15/4/2013 Open party 2013- fotky ZIP