Giant: Zelená dámským kolům a pohodlí, cyklo program Liv/giant nabízí jízdu přesně podle představ aktivních žen

25/04/2012 GIANT -

Řekněte NE ježdění na nepohodlných pánských kolech! Giant, největší výrobce jízdních kol na světě, vzal vážně volání žen po cyklistickém vybavení, které by bralo maximální ohled na odlišnou stavbu ženského těla a představil speciální kolekci jízdních kol a doplňků Liv/giant, věnovanou výhradně cyklistkám. Odteď tak bude tvarování postavy do letních plavek mnohem stylovější.

Příběh dámské kolekce Liv/giant začíná u samotných kol, ale v žádném případě u nich nekončí. Byla vytvořena s ohledem na dokonalou souhru funkce, pohodlí a designu, aby vyhověla všem ženám, pro které je cyklistika součástí jejich života. A je jedno, zda se jedná o zkušené cyklistky nebo začátečnice, široká kolekce Liv/giant je tu pro všechny.

GIANT REVEL W

Lifestylová a rekreační řada jízdních kol Giant je přesně taková, jakou si ji bikerky představují − kola jsou pohodlná, lehká a samozřejmě s přitažlivým designem.

A právě podle těchto požadavků byl navržen dámský model Revel W, pyšnící se lehkým hliníkovým rámem, optimální dámskou geometrií s prohnutou horní trubkou pro snadnější nasedání na kolo, odpruženou vidlicí s 80 nebo 100 mm zdvihu, mixem kvalitních komponentů, včetně měkkého a komfortního sedla, a poutavými designy. Giant Revel W představuje pohodlné, spolehlivé a stylové horské kolo určené pro jízdu v lehkém terénu nebo i po městě a jeho okolí.

Ceny jednotlivých modelů Giant Revel W se pohybují od 8.990 Kč do 14.999 Kč.

RIDE LIFE. RIDE GIANT.

Pro bližší informace a možnost testování jízdních kol Giant kontaktujte:
maXmedia s.r.o., Denisa Dlabová, tel: 222 764 860, email: denisa@maxmediapr.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
25/4/2012 Giant Revel W – TZ DOC
25/4/2012 Giant Revel W – foto ZIP

Vstup do diskuze