VEKA AG: Předokenní rolety VEKA

24/04/2012 Press -

Vybíráme si taková okna, která splňují náročné parametry od kvality, úspory energie až po vysokou výdrž nebo nenáročnou péči. Ovšem co s dalšími požadavky, jako je zamezení hluku z venkovního prostředí, regulace světla a teploty v místnosti, izolace u starších oken nebo ochrana před zloději? Těm lze vyhovět instalováním předokenních rolet VEKA.

Rolety nabízejí účinnou ochranu před zimou, horkem, oslňujícím světlem, před nežádoucími pohledy a nezvanými hosty. Při nízkých vnějších teplotách udržují ve vnitřních prostorech teplo, a naopak při vysokých vnějších teplotách poskytují uvnitř místnosti příjemné klima. Prefabrikované skříně a rolety VEKA jsou vyrobeny z plastu s vysokou rázovou pružností a odolností proti povětrnostním vlivům, a zaručují tak vysokou stabilitu a odolnost proti kroucení. Kovové výztuže jednotlivých profilů zvyšují ochranu před vloupáním, kterou ocení snad každý obyvatel rodinného domu.

Roletové skříně VEKA se dodávají podle výběru s revizní klapkou (umístěnou zepředu) a také s ochrannou roletou proti hmyzu. Nově je v programu VEKA roletová skříň s revizní klapkou přístupnou odspodu, u které mohou být prováděny údržbové práce rychle a jednoduše – bez poškození tapety nebo omítky. Speciální izolační prvek z polyuretanové pěny umožňuje dosáhnout výhodných koeficientů prostupu tepla.

Výhody roletových skříní VEKA na první pohled:
• rychlá a jednoduchá montáž díky kompletnímu systému
• zarážky pro dokonalé usazení izolace a bezproblémovou funkčnost
• integrované systémy s poloskřepinovou izolační konstrukcí pro optimální izolační hodnoty (v souladu s EnEV)
• roletové skříně s izolačním pláštěm pro optimální izolaci: Usb = 0, 85 W/m2K
• revizní klapky podle výběru
• stabilní upevňovací technika s kovovými profily a sešroubováním skříně přes osazovací rám
• díky čtyřem velikostem skříně (140, 160, 180 a 210 mm s integrovanou ochrannou roletou proti hmyzu) je možné využít pro okna a dveře různých výšek
• dutý plášť s četnými vnitřními mřížkami pro větší stabilitu a odolnost proti kroucení
• materiál se snadnou údržbou, odolný proti světlu a povětrnostním vlivům šikmý profil dna umožňuje snadný odvod vlhkosti
• ovládání podle volby: páskem, kličkou nebo motorem

VEKA nabízí jednotlivé typy a varianty ve všech velikostech, pro použití u novostaveb i pro renovované objekty. Okno, roleta a skříň tvoří harmonickou jednotku a mohou být kompletně namontovány bez velké námahy. Výběr je možný z široké palety barev a dekorů s různorodým a dekorativním prvkem fasády.
Další informace můžete získat na www.veka.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
24/4/2012 VEKA – předokenní rolety – TZ DOC
24/4/2012 VEKA – předokenní rolety – foto low-res ZIP
24/4/2012 VEKA – předokenní rolety – foto high-res ZIP

Vstup do diskuze