Husse: Husse spouští v ČR nový systém distribuce superprémiových krmiv pro domácí mazlíčky s doručováním až do domu

19/07/2010 Husse, Press -

Superprémiová a prémiová krmiva švédské značky Husse jsou nyní dostupná každému majiteli psa nebo kočky v České republice. Na trh vstupuje unikátní systém doručování špičkového krmiva zdarma až do domu.

Exkluzivní práva na zastoupení značky Husse a jejích produktů v ČR získala společnost KONY trade, s.r.o. chovatelky Andrey Konečné. Ta je hrdá, že může představit nové služby majitelům domácích mazlíčků.

„Náš koncept je jednoduchý. Našim zákazníkům chceme pořízení krmiv a doplňků maximálně usnadnit. Odpadá přenášení těžkých pytlů s krmivem a cestování do specializovaných obchodů pro kvalitní krmivo pro psy a kočky. Krmivo dovezeme zákazníkům zdarma až do domu. S každým zákazníkem a jeho mazlíčkem se snažíme vybudovat přátelský vztah, naši franšízanti a distributoři, kteří jsou dlouholetými chovateli psů nebo koček, dokáží klientům poradit. A to nejenom v otázkách, jaké krmivo je pro jejich čtyřnohého kamaráda nejvhodnější, ale i které zohledňuje jeho individuální potřeby,” říká Andrea Konečná.

„Věříme, že nejvyšší kvalita výrobků je pro naše zákazníky stejně důležitá jako dobré služby. Nejvyšší úrovně služeb dosahujeme díky dobré znalosti trhu, konkurence a vysoké kvalitě našich výrobků. V současnosti budujeme po celé ČR aktivní síť franšízantů a distributorů, kteří se stanou součástí systému, který funguje ve více než 30 zemích Evropy a Jižní Ameriky,” dodává Otakar Konečný, obchodní ředitel společnosti KONY trade, s.r.o.

Objednávky krmiva lze realizovat jednoduše telefonicky, faxem, emailem nebo na webu www.cz.husse.com.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
30/07/2010 Husse distribuce – TZ DOC
30/07/2010 Husse distribuce – fotky ZIP

Vstup do diskuze