Husse: PR agentura maXmedia a Husse nedopustí, aby misky zůstaly prázdné

19/07/2010 Husse, Press -

Společnost maXmedia se stala komunikačním partnerem společnosti KONY trade, s.r.o., která přináší na český trh nový koncept prodeje superprémiového a prémiového krmiva a doplňků pro psy a kočky švédské značky Husse.

Úkolem společnosti maXmedia bude kompletní zajištění PR a budování povědomí o jednotlivých produktech v rámci portfolia Husse. Především půjde o nastartování PR komunikace směrem k médiím a pomoc při budování sítě franšízantů a distributorů značky.

Andrea Konečná, jednatelka společnosti KONY trade, s.r.o. k PR aktivitám říká: „Společnost maXmedia jsme si vybrali pro nastartování PR v segmentu chovatelských potřeb. Hlavním úkolem agentury bude představení společnosti Husse jako lídra v dodávkách superprémiového a prémiového krmiva a doplňků pro psy a kočky až do domu. V první fázi též očekáváme spolupráci v oblasti budování sítě franšízantů a distributorů značky Husse.“

Kryštof Šabacký, Managing Director společnosti maXmedia dodává: „Těšíme se na spolupráci se značkou Husse a máme závazek, že žádná psí ani kočičí miska nezůstane prázdná. Chceme stavět na unikátním systému doručování špičkového krmiva až do domu, který funguje ve více než 30 zemích světa a v rámci kterého se Husse stará o více než 250 000 čtyřnohých kamarádů.“

Společnost KONY trade, s.r.o. získala exkluzivní práva na zastoupení značky Husse a všech jejích produktů v České republice. Spolupráce s PR agenturou maXmedia je uzavřena na dobu neurčitou.

Vstup do diskuze