LEVELSPORTKONCEPT: Pohodlně se usaďte, začínáme.

21/04/2016 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Pořád někde cestujete a rádi byste si občas na chvilku odpočinuli a posadili se, ať už někde u ohně, na vyhlídce nebo při čekání na autobus? Jenže tahat běžné skládací židle se vám nechce, protože zabírají mnoho místa a jsou neskladné? Máme pro vás skvělé řešení. Dokonce hned dvě.

Představujeme vám nové skládací židle LEKI Chiller a LEKI Breeze.

Nechceme vás zahlcovat čísly, údaji ani fakty, neboť Chiller a Breeze jsou vlastně kompaktní, lehké a pohodlné skládací židle, které mnoho čísel nepotřebují.

Co potřebují, jsou kempy, festivaly, pláže, břehy řek, autobusové zastávky, krajské fotbalové zápasy, padání hvězd, hřiště, rodinné výlety, grilovací party,… a samozřejmě tebe!

Největší výhodou židlí LEKI je jejich neuvěřitelná skladnost, oproti normálním židlím se ti Chiller nebo Breeze vejde do batohu a jeho složení nebo rozložení je opravdu otázkou vteřin.

Pro ty, kteří si přece jen potrpí na čísla, tu máme detailnější popis.

LEKI Breeze
Menší z dvojice židlí se pyšní nízkou váhou 1090g a po rozložení má rozměry 69x44x49cm, posadíte se ve výšce 30cm a nosnost při standartním používání dosahuje až 145kg. Pokud ji však sbalíte, dáte si do batohu balíček o velikosti pouhých 14x12x33cm!
Cena: 2 840 Kč
6323001_breeze_front
LEKI Chiller
Chiller se pyšní váhou 1339g, ale posadíte se o 11cm výš, tzn. do výšky 41cm. Po rozložení má 84x50x58cm. Nosnost při standartním používání zůstává stejná tedy až do 145kg. Jakmile chcete složit židli do batohu, přibyde vám pouhých 5cm na délku a ponesete si balíček o velikosti 14x12x38cm.
Cena: 3 390 Kč
6323011_chiller_front

Obě židle mají extrémně robustní a ventilovanou síťku v sedací části. Spodní konstrukce je vyrobená z vysoce pevného hliníku a technologie Speedfold, respektive plast vyztužený skelnými vlákny spolu s lehkými tyčkami tvoří jednoduchý a vysoce pevný a stabilní systém, který jistí gumové nohy s hroty pro ještě vyšší stabilitu. Na přední straně najdete kapsu, kterou lze připevnit pouze na suchý zip. Dalším skvělým doplňkem je držák na nápoj, opět na suchý zip, takže si můžete pohodlně zvolit stranu, na kterou si ho dáte.

Židli můžete zakoupit v několika barevných kombinacích – více najdete na www.leki.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
21/04/2016 Pohodlně se usaďte, začínáme. – TZ DOC
21/04/2016 LEKI Chiller & Breeze – produktové fotky ZIP
21/04/2016 LEKI Chiller & Breeze – image fotky ZIP