TEVA PŘEDSTAVUJE MNOHOSTRANNOU KOLEKCI SÁNDÁLŮ 2016

22/04/2016 Press, TEVA -

Snímek obrazovky 2016-04-21 v 20.24.56
Teva odhaluje kolekci 2016, kterou vyvinula s přesvědčením, že boty odráží osobní styl každého z nás. Na rozdíl od klasických bot oceníte v sandálech lehkost pohybu a maximální pohodlí. Překvapí vás neočekávané materiály, které kombinují klasické prvky s moderním designem. Nová kolekce nabízí dámské i pánské sandály, které jsou zábavné, elegantní, ale i univerzální.

The Original kolekce
Sandále The Original Universal a Original jsou reprezentovány s inovativními potisky a materiály od řemeslné kůže se zdobenými výšivkami až po tkané pásky, které podtrhnou vaši osobnost. Můžete se těšit na modely v nových, osvěžujících barvách. Sandály Teva Originals mají patentovaný systém pásků, které zaručují správné upevnění chodidla a navíc jsou vybaveny antimikrobiální ochranou, takže vaše nohy zůstanou svěží po celý den.
originals

The Universal Slide kolekce
Zcela nové modely kolekce jaro/léto 2016, které byly inspirovány kolekcí The Original Universal opět dokazují jednoduchost a funkčnost. Sandále The Universal Slide jsou bez patních pásků, takže vám zaručí maximální volnost, pohodlí a ulehčené nazouvání či vyzouvání. Nezapomíná se ani na model z kůže, který je výjimečný díky životnosti materiálu a luxusnímu vzhledu. K dispozici jsou jak pro pány, tak dámy.
UNIVERSALSLIDE

Terra Fi kolekce
Kolekce Terra Fi prošla kompletní renovací, díky níž můžeme představit sandále Terra Fi Lite a Terra Fi 4, které si ovšem zachovaly silné vlastnosti svých předchůdců. Ať už vás čeká výlet do města nebo vícedenní túra, tyto komfortní sandále vás rozhodně nezklamou. Jsou naprosto ideální, pokud hledáte nápadité sportovní sandály, které budou vaším společníkem při každém dobrodružství.
TERRA FI

Original Ombre
Teva představuje ombre trend ve své letní kolekci sandálů 2016. Luxusní, dámské sandále mají tkané popruhy, ve kterých se barvy postupně přenášejí z jedné na druhou a jsou tištěné rafinovaným spektrem. Podešev sandálu je ze světle hnědé kůže organického původu, která zvyšuje pohodlí při chůzi a udržitelný vzhled.
OMBRE

Teva®
Sandály Teva patří mezi špičku mezi výrobci sportovních i módních sandálů. Právě Teva byla prvním výrobcem sportovních sandálů a to již od roku 1984. Proto, pokud chcete opravdu kvalitní sandály, vsaďte právě na značku Teva, která zodpovědně inovuje v rovnováze mezi vzdušným designem, jednoduchou funkčností a celodenním pohodlím. Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
22/04/2016 TEVA PŘEDSTAVUJE MNOHOSTRANNOU KOLEKCI SÁNDÁLŮ 2016 – TZ DOC
22/04/2016 Teva kolekce 2016 – produktové fotky ZIP
26/04/2016 Teva kolekce 2016 – image fotky ZIP