LSK: V čem vyrazit na hory?

12/07/2018 Press -

Čeká vás letní dovolená v horách a už teď se děsíte oblečení, které budete potřebovat? Horská turistika vyžaduje specifické vybavení. To neznamená, že nemůže být trendy! Německá prémiová značka Maloja přichází s kolekcí sportovního oblečení The Alpan Way, která dokonale kombinuje motivy hor a japonského stylu života.

maloja_S2018_TAW_05-1

Na procházky horskými vesničkami
Zažít horskou atmosféru nemusíte pouze v extrémních nadmořských výškách. Městečka a vesničky lemovaná pohořími mají svoji nezaměnitelnou tvář, a tak i obyčejné courání městem dovolí návštěvníkům pocítit horské prostředí. Pohodlné kalhoty Maloja RebeccaM. perfektně padnou, skvěle vypadají a žena se v nich cítí velmi pohodlně. RebeccaM. jsou přesně těmi kalhotami, které si můžete vzít do města i do přírody.

25126

Kalhoty RebeccaM. / www.maloja.de / 3 590 Kč

Co na sebe přes den a večer k ohni?
Kostkovanou košili! Maloja MuraM. je jednou z těch multifunkčních, která podtrhne ležérní městský styl. Obsahuje v sobě technologii chránící proti škodlivému UV záření, kterého je v horských oblastech více než v nížinách. Navíc ji můžete kombinovat jak s legínami, tak šortkami, a stále budete vypadat skvěle. Je libo modro-oranžová nebo zeleno-šedá barevná kombinace? (Na fotografii zeleno-šedá)

25108

Maloja MuraM. / www.maloja.de / 3 290 Kč (barevná kombinace – pinetree)

Přes den může i ve výškách být horké letní počasí. Vyměňte dlouhý rukáv za top bez rukávů MiaM. Volnější, pohodlný střih, něžná růžová barva s jemným logem Maloja… každá žena bude nepřehlédnutelná na hřebeni.
25111

Maloja MiaM. / www.maloja.de / 2 090 Kč

Horská klasika
Dalším nezbytným kouskem ve výbavě na hory je klasické tričko s krátkým rukávem. Maloja LuisaM. je přesně tou správnou volbou. Vyrobeno v pěti zemitých a trendy barvách. Rychleschnoucí materiál a ochrana proti UV záření jej povyšuje na vysoce funkční kousek oblečení. Padne skvěle každé ženě.

25112

Maloja LuisaM. / www.maloja.de / 2 340 Kč

Hurá na hřeben!
Na výšlap jedině v pořádných kalhotách! Kdo říká, že nemůžou být také trendy? Kalhoty Maloja PilaM. splňují vše. Funkčnost, pohodlí, trend. Nemusíte se bát deště, kalhoty odpuzují vodu. Nemusíte se bát módní policie, kalhoty jsou úzkého střihu, v pěti barvách a ozdobené jemným logem Maloja. Poslední výkřik horské módy!
25110

Maloja PilaM. / www.maloja.de / 3 990 Kč

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
12/07/2018 Maloja_Do hor stylove_web DOC
12/07/2018 Maloja_Do hor stylove ZIP