VAFO: Carnilove Fresh: O krok blíže přírodě

18/06/2018 Press, VAFO Brit -

Nová řada s názvem Carnilove Fresh obsahuje unikátní druhy čerstvého masa. Čerstvé maso je díky minimálnímu zpracování vysoce chutným zdrojem všech pro zvířata nezbytných živin. Složení krmiva tak nyní ještě více odpovídá stravě psů a koček před tím, než jejich jídelníček ovlivnil rozvoj zemědělství v historii lidstva. V jeho složení nenajdete rýži ani brambory – rostlinnou složku tvoří pouze lesní ovoce, zelenina jako dýně či cizrna, divoké bobule a bylinky.

Ještě blíže k divočině
Granule Carnilove Fresh tvoří 80 % masa, ve zbylých 20 % obsahu najdete lesní plody, zeleninu a bylinky. Čerstvé maso nejenže zvyšuje chutnost krmiva, ale současně posiluje i imunitu a zlepšuje kůži a srst. Díky vysoké stravitelnosti podporuje rovněž vstřebávání důležitých živin a slouží i jako zdroj snadno stravitelného proteinu. Obměny se v novém krmivu dočkala také složka rostlinná, kde dýně nahradila žlutý hrách a cizrna nahradila tapioku. Novými složkami jsou také zázvor, který pozitivně ovlivňuje zažívání, šalvěj se svými hojivými a desinfekčními účinky a rakytník pro očistu organismu.

Kompletní krmivo Carnilove Fresh je dostupné ve třech nových recepturách pro psy a dvou pro kočky. Receptury kapr & pstruh a kuře & králík jsou pro obě skupiny mazlíčků společné, psi si navíc pochutnají na variantě pštros & jehně.

Granule s kaprem? To tu ještě nebylo
Jednotlivé druhy masa pro nové receptury granulí Carnilove Fresh jsou vybírány s ohledem na jejich pozitivní působení na zdraví zvířat. Maso z kapra, které v nových granulích najdete také, je ceněno pro jeho pozitivní vliv na zdraví srdce a oběhového aparátu. Díky vysokému obsahu fosforu působí dobře na pevnost kostry a zdraví zubů. Kapr a pstruh navíc obsahují vysoké množství omega-3 mastných kyselin a mají tedy silné protizánětlivé účinky, přispívají ke zdraví kůže, srsti, kloubů, mozku, dásní a obecně zlepšují činnost imunity. Rybí maso je vysoce stravitelné, má dietetické účinky a pozitivně působí na zdraví trávicího traktu.

A co třeba pštros?
Pštrosí maso je svým složením velmi podobné ostatním „červeným“ masům. Má kladný vliv na vývoj svaloviny a podporuje optimální kondici těla. Velmi oceňováno je pro svůj vysoký obsah zinku, který přispívá ke zdraví kůže a kvalitě srsti. Pštros i jehně jsou hypoalergenní druhy masa, které omezují výskyt potravinových alergií. Maso z králíka zase obsahuje velmi malé množství tuku, a je proto dietní pochoutkou, která podporuje optimální tělesnou kondici a taktéž prospívá zdraví trávící soustavy.

Lahodné a zdravé mlsání inspirované divočinou
V nové řadě Carnilove Fresh naleznete kromě kompletního krmiva také přírodní poloměkké a křupavé pochoutky inspirované divočinou, bohaté na bílkoviny a další tělu prospěšné látky. Kromě čerstvého masa a netradičních druhů masa obsahují nové pochoutky lesní ovoce a divoké bylinky, které mají pozitivní vliv na zdraví zvířete. Zlepšují trávení, mají antibakteriální účinky, slouží jako prevence vysokého cholesterolu, regulují obsah glukózy v krvi, posilují imunitu a zdraví mozku, zamezují zánětům, zlepšují zdraví dásní a ochraňují močový aparát. Ve složení nových pamlsků se nevyskytují žádná umělá barviva, chemické přísady ani cukr. K dostání jsou v deseti příchutích pro psy (pět poloměkkých a pět křupavých) a čtyřech variantách pro kočky (dvě poloměkké a dvě křupavé).

Nová řada holistických granulí pro psy Carnilove Fresh Dry obsahuje tři receptury dostupné vždy ve dvou gramážích:
• Carnilove Fresh Kuře & Králík (svaly, kosti, klouby) pro dospělé psy – dostupné ve variantách 1,5 a 12 kg
• Carnilove Fresh Pštros & Jehně (bezproblémové trávení) pro psy malých plemen – dostupné ve variantách 1,5 a 6 kg
• Carnilove Fresh Kapr & Pstruh (zářivá srst a zdravá kůže) pro dospělé psy – dostupné ve variantách 1,5 a 12 kg

Carnilove Fresh Dry pro kočky obsahuje dvě receptury dostupné ve třech variantách (400 g, 2 kg a 6 kg):
• Carnilove Fresh Kuře & Králík pro dospělé kočky s problematickým příjmem potravy
• Carnilove Fresh Kapr & Pstruh pro dospělé kočky po kastraci

Řada pamlsků Carnilove Fresh pro psy obsahuje deset příchutí dostupných v 200g baleních:
• Carnilove Snacks Dog Kapr & Tymián
• Carnilove Snacks Dog Kachna & Rozmarýn
• Carnilove Snacks Dog Jehně & Brusinky
• Carnilove Snacks Dog Křepelka & Oregano
• Carnilove Snacks Dog Makrela & Maliny
• Carnilove Snacks Dog Pštros & Ostružiny
• Carnilove Snacks Dog Losos & Borůvky
• Carnilove Snacks Dog Sardinka & Divoký česnek
• Carnilove Snacks Dog Pstruh & Kopr
• Carnilove Snacks Dog Divočák & Šípek

Řada pamlsků Carnilove Fresh pro kočky obsahuje čtyři příchutě dostupné v 50g baleních:
• Carnilove Snacks Cat Kachna & Maliny
• Carnilove Snacks Cat Kuře & Tymián
• Carnilove Snacks Cat Losos & Máta
• Carnilove Snacks Cat Sardinka & Petržel

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
13/6/2018 VAFO-Carnilove Fresh – TZ DOC
13/6/2018 VAFO-Carnilove Fresh – fotky ZIP