SKYR: Z Bohušovic míří k zákazníkům nový višňovo-čokoládový SKYR

28/05/2018 Bohušovická mlékárna, Press -

Bohušovická mlékárna přichází s novou příchutí oblíbeného jogurtu islandského typu SKYR. Rozšiřuje tak dosavadní nabídku šesti druhů – neochucené verze natur a pěti ovocných příchutí. Vedle jahody, maliny, broskve-meruňky, borůvky a brusinky tak zákazníci najdou na pultech obchodů nově také originální variantu višeň-čokoláda. Ta vzešla z dlouhého testování a ochutnávání, jež si kladlo za cíl přinést spotřebitelům něco lahodného a zároveň neotřelého. Jako všechny produkty Bohušovické mlékárny nabízí SKYR skvělou chuť, ale navíc také minimum tuku (0,2 %), vysoký obsah bílkovin a vyvážený podíl sacharidů.

Jak se zrodila nová chuť
Bohušovický SKYR je jogurt islandského typu vyrobený z mléka od českých farmářů, který si během svého dvouletého působení na českém trhu získal srdce a chuťové buňky mnoha spotřebitelů. Ti si doposud mohli pochutnat jak na neochucené natur variantě, tak na pěti dalších ovocných verzích. Dosavadní nabídka však Bohušovické mlékárně nestačila, a proto její zaměstnanci začali přemýšlet nad novou příchutí.

Z rozsáhlého testování napříč firmou vyšli dva jasní favorité – višeň a čokoláda. Situace se nejprve jevila jako neřešitelná, protože v Bohušovicích se nemohli rozhodnout, ke které variantě se přikloní. Načež se zrodil spásný nápad – jednoduše ponořit višně do čokolády. A proto je nová originální příchuť višeň-čokoláda určena všem, kteří chtějí žít zdravě, ale zároveň i rádi mlsají.

Proteiny nabitá pochoutka
Na jogurtech SKYR zákazníci oceňují především jejich nutriční hodnoty s minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů. Tyto oblíbené zakysané výrobky obsahují i vitamín D, důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. SKYR je díky svému složení vhodný pro děti, aktivní strávníky středního věku, těhotné a kojící ženy i pro seniory. Volí ho také sportovci a lidé, kteří zápolí s nadváhou. Pro spotřebitele je důležitý i fakt, že SKYR z Bohušovic je i při svých nutričních parametrech velmi chutný.

Jediný, pravý, bohušovický
SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Od té doby si produkt získal značnou popularitu a na trhu se postupně začaly objevovat i skyry jiných výrobců. Bohušovická mlékárna si však cení svého prvenství a stojí si za tím, že „jediný a pravý originál“ je právě ten z její mlékárny v severních Čechách. O jeho kvalitě svědčí také řada ocenění, která výrobek získal v odborných mlékárenských anketách, mezi nimi např. i ocenění Mlékárenský výrobek roku 2017. SKYR z Bohušovic je také vítězem prvního nezávislého testu skyrů na českém trhu, ve kterém v porotě zasedali dokonce dva Islanďané, kteří právě tento SKYR přirovnali k islandskému originálu. O jeho velké oblibě mezi zákazníky vypovídá i jeho prodejnost. Ta se dnes pohybuje v řádech několika milionů kusů ročně.

Islandskou tradiční pochoutku od Bohušovické mlékárny koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

SKYR – Bohušovická mlékárna
Web: www.skyrcz.cz|FCB: Skyr CZ| Instagram: skyrcz| YouTube: Skyr CZ

Bohušovická mlékárna je jednou z nejstarších českých mlékáren – založena byla již v roce 1901. V průběhu existence prošla řadou modernizací a v současné době je jedním z nejlépe vybavených závodů v České republice. Svými produkty úspěšně zásobuje domácí i zahraniční trh. V Česku a na Slovensku je známá především sortimentem smetanových krémů Bobík, zakysaných smetan Bohunka a smetan do kávy Kapucín.
Bohušovická mlékárna je členem holdingu ACCOM, do kterého dále patří i Choceňská mlékárna a další subjekty zabývající se výrobou, distribucí, importem a exportem potravinářských výrobků.
www.accom.cz

Pro bližší informace kontaktujte:
Hana Houšková
Account Manager
Tel.: 775 556 508
E-mail: hana@maxmediapr.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
17/05/2018 Skyr čokoláda-višeň – TZ DOC
17/05/2018 Skyr čokoláda-višeň – fotky ZIP