MECCA: VYPRODANÁ MECCA OSLAVILA COMEBACK VE VELKÉM STYLU

08/09/2012 MECCA -

Legendární pražský klub Mecca se vrátil zpět a hned první večer oslavil ve velkém stylu! Po náročné několikaměsíční rekonstrukci v něm v pátek v rámci slavnostního Opening Weekendu poprvé zahrála francouzská hvězda Arno Cost, doplněná o live vokály zpěváka Peytona. A to vše za účasti českých celebrit.

Klub Mecca prošel několikaměsíční nákladnou rekonstrukcí. Nyní klub nabízí 2 stage, 3 patra, 5 barů, 1.200 míst a 3 taneční noci týdně. Mezi nejpodstatnější změny patří nová image klubu, stylový interiér, zajímavý a kreativní program, cenově dostupná politika, servis na špičkové úrovni, akustika celého prostoru s inovovaným zvukovým systémem Funktion One, světelný park nebo téměř dvojnásobná kapacita. A to všechno pro vytvoření světové klubové atmosféry.

Včera (7. 9.) do Prahy zavítal významný představitel francouzské housové scény a autor řady tanečních hitů ARNO COST. Vlastní tvorbě se věnuje již od roku 1999 a v současnosti je považován za jednoho z předních světových producentů house hudby. Dnes (sobota 8. září) se v klubu představí další světová hvězda. Z Holandska přijede tvůrce nezaměnitelného soundu MARCEL WOODS. Dalším zahraničním hostem tohoto víkendu je americký zpěvák PEYTON, který v Praze již několikrát vystoupil live a vždy si podmanil klubové publikum a dokonce i vyprodanou O2 Arénu. Peyton je speciálním hostem obou víkendových nocí.

Součástí programu jsou i zástupci české klubové scény a noví Mecca Djs. Hosté si již včera užívali velkou show s mnoha performery a tanečnicemi ve velkolepých kostýmech. Tento víkend slibuje opravdovou zábavu na světové úrovni a strhující hvězdnou atmosféru.

V rámci znovuotevření spustil klub Mecca virální kampaň s hvězdou internetu Žanet Hrdličkovou, kterou naleznete na blogu www.zanethrdlickova.blogspot.cz.

Více informací naleznete na www.mecca.cz nebo na www.facebook.com/mecca.club

Datum vydání Název Stáhnout Stáhnout
8/9/2012 Vyprodaná Mecca oslavila comeback ve velkém stylu – TZ DOC
8/9/2012 Vyprodaná Mecca oslavila comeback ve velkém stylu – foto ZIP

Vstup do diskuze