SNICKERS NUTCASE: NUTCASE vstupuje na scénu – extrémní a ostrý tým vynikajících sportovců, které podporuje SNICKERS

15/09/2010 NUTCASE, Press -

Praha 9. března 2010 – Nutcase znamená anglicky blázen, šílenec, cvok, ale také (bedna) plná ořechů. Jaký lepší název vymyslet pro bandu vynikajících a hodně extrémních sportovců? Navíc když ten, kdo je dal dohromady a bude je v následujících letech systematicky podporovat, je tyčinka Snickers. Čokoládová pochoutka napěchovaná burskými oříšky je motorem, který pohání tuhle partu adrenalinových šílenců. Nový projekt NUTCASE si klade za cíl pomáhat našim nejlepším extrémním sportovcům plnit jejich nejbláznivější sny a propagovat jejich mladé disciplíny mezi nejširší veřejností.

Do NUTCASE týmu patří (detailní profily najdete v samostatném souboru):
Tomáš Kraus skicross – je jen málo světových závodů, které nevyhrál
Michael Beran BMX – jednička české freestyle BMX aneb mašina na triky
Martin Černík snowboarding – dlouholetý král českého freestylu. Má na kontě i sjezdy na Aljašce.
Martin Koreň FMX – freestyle motocrossový šílenec, kterého ani zeď nezastaví
Libor Podmol FMX – několikanásobný vicemistr světa ve freestyle motocrossu
Michal Novotný snowboardcross – nejlepší český snowboardcrossař, vítěz dvou světových pohárů
Roman Červenka hokej – současná největší hvězda hokejové extraligy, přestup do NHL ho nemine

Daniela Bullová, brand manager značky Snickers, k tomu říká: „Cílem tohoto projektu je nejen zvýraznit image značky Snickers, ale především podpořit tyto zajímavé sportovce a silné osobnosti. Snickers jim umožňuje maximálně se věnovat svému sportu a pomáhá realizovat jejich nápady a sny. Nutcase členové tak přibližují tyto sporty veřejnosti a motivují ostatní.“ Dále dodává: „Jsem velmi ráda, že se nám podařilo dát dohromady takhle silný tým skvělých lidí a je jasné, že o nich ještě hodně uslyšíte.“

Kompletní NUTCASE tým se poprvé představil světu na sklonku listopadu loňského roku v O2 Areně na FMX Gladiator Games. Martin Koreň a Libor Podmol zde lítali na motorkách a ostatní členové jim mohutné fandili a následně zdatně sekundovali na after party. V minulých dnech hned všichni čtyři zástupci zimních sportů bojovali na OH ve Vancouveru. Bohužel ani jeden z nich neukořistil medaili. Libor Podmol zahájil sezónu fantastickým prvním místem v závodě o titul mistra světa IFMX a dlouhodobě trénuje v USA. Michael Beran obsadil na nejprestižnějším evropském contestu – Simpel Session v Talinnu sedmé místo. Martin Koreň se připravuje na novou sezónu v Itálii. Tomáš Kraus je zdravě naštvaný po olympijském neúspěchu a chce ukázat, že on je stále skicrossovým králem. Roman Červenka bojuje o play-off a po sezóně zcela jistě míří do NHL. Michal Novotný, který startoval na OH se zraněnými kotníky po návratu navštívil RTG a zjistil, že závodil s malými frakturami, a tak se věnuje především rekonvalescenci.

NUTCASE uvidíte na největším tuzemském snowboardovém závodě, a to od 19. do 21.3. ve Špindlerově Mlýně na Quiksilver Snowjamu. Otcem této akce je Martin Černík. Nutcase je také patronem contestu v best triku.

Co dodat? To je jen začátek. Tahle parta ještě o sobě dá pořádně vědět.
Více informací a profily sportovců na www.nutcase.cz.
Pravidelný, prakticky denní update ze života partičky NUTCASE najdete i na facebooku.
Video kanál – http://www.youtube.com/nutcasecz.

Vstup do diskuze