SPORT KONCEPT: Brýle do každého počasí

15/09/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Italská značka SH+ nejsou jen brýle a helmy na zimní sporty. Na léto se prezentují skvělou kolekcí sportovních brýlí, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, mají špičkový design, který dokonale koresponduje s funkčností a spoléhá na ně mnoho sportovců.

Praha 30. června – Vysoce funkční sportovní brýle SH+ pro náročné sporty jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů. Účelový design klade důraz na jednotlivé detaily. Brýle jsou maximálně mechanicky odolné a bezpečné – svým tvarem sledují anatomii obličeje. Nabízejí přesně to, co je od nich očekáváno, tedy nízkou hmotnost, ostrý pohled a uživatelský komfort při nošení. V kolekci brýlí SH+ jsou, jak sportovní brýle klasické, tak s dioptrickým adaptérem pro lidi, kteří potřebují korekci. Brýle SH+ jsou navrhovány tak, aby jejich majitelé získali nejen profesionálně vypracovaný design, ale zároveň i maximální ochranu zraku pro všechna roční období i za jakéhokoliv počasí.

Všechny modely brýlí SH+ jsou dodávány v balení, kde najdete 2+1 náhradní skla, pružný pásek kolem hlavy proti vypadnutí brýlí, ochranný látkový sáček dále pro umožňují snadnou výměnu skel, zorníky jsou ochráněné Anti-fog filmem a také je zaručeno dokonalé odvětrání.

Brýle SH+ byly tento rok vidět i na velmi známém závodu Giro d´Italia a nebudou chybět ani na Tour de France.Tým Katusha spoléhal na brýle RG4600 ve žluté fluorescentní barvě. Kvalitu brýlí si nemohou vynachválit také hráči z klubu Bison beach volleyball club, kteří se již pilně připravují na letní sezónu. Brýle značky SH+ také nosí italská triatlonistka Martina Dogana.

Vybrané brýle

RG 4600 – ideální brýle pro uživatele s užším obličejem, možnost použití optického klipu. Výměnné zorníky s ventilačním systémem a proti-mlžící povrchovou úpravou. Nastavitelný nosník. Váha 26g.
Obsah balení: sportovní brýle SH+ a pěnový rám, pevný a textilní obal, flexi guma, zorníky (čiré a oranžové).
Cena: 2199 Kč

RG – 4000 – sportovní brýle, které jsou vhodné nejen do extrémních podmínek! Brýle s lehce vyměnitelnými zorníky s průduchy pro lepší ventilaci. Proti-mlžící povrchová úprava zorníků. Pěnová hmota, umístěná na rámu brýlí, zaručuje ochranu před větrem a světlem. Pěnový rám je lehce odnímatelný. Váha 32 g.
Obsah balení: sportovní brýle SH+ a pěnový rám, pevný a textilní obal, flexi guma, zorníky (čiré a oranžové).
Cena: 2090 Kč

Další informace můžete získat na www.shplus.cz nebo www.shplus.com.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
30/06/2010 Brýle SH+ – TZ DOC
30/06/2010 Brýle SH+ – fotky ZIP

Vstup do diskuze