SPORT KONCEPT: Mushler Lance Mackey to opět dokázal!

15/09/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Je to úspěch na celý život alespoň jedenkrát vyhrát nejtěžší vytrvalostní závod ve psím spřežení Iditarod Trial Invitational, ale dokázat to čtyřikrát za sebou je něco neuvěřitelného! O tom může své povídat Lance Mackey.

Praha 7. června – Mackey a jeho jedenáctičlenná psí smečka dokázali zdolat 1700 kilometrů z Anchorage do Nome a protnout cílovou pásku za osm dní, dvacet tři hodin, padesát devět minut a devět sekund. Mackey tímto výkonem je již druhý „musher“, který dokázal tzv. hedvábnou stezku pokořit pod časovou hranici devíti dnů. Rychlejší byl (o necelých 74 minut) jen Švýcar Martin Buser v roce 2002.

Devětatřicetiletý Lance Mackey není jen světoznámý „musher“, ale také velký bojovník, který dokázal přemoci zákeřnou rakovinu.

Jsme velice pyšní, že právě Mackey nosí vždy při závodech oblečení od značky Canada Goose. Sám Lance dodává, že na trati jsou někdy chvíle, kdy se teplota dostane až na mínus třicet stupňů celsia a právě oblečení od této značky ho uchrání před mrazivou Aljaškou. Ostatní konkurenti se někdy díky těmto podmínkám vrací zpět, ale Mackey díky funkčnosti produktů Canada Goose vždy úspěšně dorazí do cíle!

Více o závodu Iditarod na http://www.iditarod.com/
Další informace o značce Canada Goose můžete získat na http://www.sportkoncept.cz/canada-goose

Vstup do diskuze