SPORT KONCEPT: Canada Goose díky akvizici rozšiřuje své výrobní kapacity a nadále vyrábí své proslulé oblečení pouze a jen v Kanadě

19/01/2011 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Canada Goose, jeden z předních světových výrobců svrchních oděvů do extrémních podmínek získala akvizicí nové výrobní kapacity. Podařilo se jí převzít tradičního kanadského výrobce Engineered Apparel, která sídlí ve Winipegu a má 120 zaměstnanců. Engineered Apparel se specializuje na výrobu a produkci vysoce kvalitních svrchních oděvů pro největší outdorové značky po více než 15 let. Se značkou Canada Goose spolupracovala posledních 5 let.

„Je to další významný krok směrem k posílení pozice Canada Goose, jako prémiového výrobce oblečení s největší výrobní kapacitou a infrastrukturou v Kanadě,” říká generální ředitel a prezident Canada Goose Dani Reiss. „Je to investice do kanadských pracovních míst, kanadských zkušeností a do značky, která reprezentuje to nejlepší z této země po celém světě.”

Tato akvizice v duchu filozofie značky být “Made in Canada”, nejenom zvýší výrobní kapacity, ale také umožní mít větší kontrolu nad výrobním procesem dodavatelského řetězce a zvýší efektivitu. Chuck Barbee, prezident Engineered Apparel, bude nadále vést svůj závod El Salvadoru, kde vyrábí oděvy pro značku Arc’teryx a další prémiové výrobce.

Oblečení Canada Goose má více než padesátiletou tradici. Má své kořeny v komunitách dalekého severu, v arktických expedicích a výstupech na Mount Everest. Právě výrobky Canada Goose vznikly z potřeby účelného a funkčního oblečení pro tyto extrémní podmínky. V současnosti dobývá i bulváry velkých měst a stále více stává i nepřehlédnutelnou fashion záležitostí, která ovšem nezklame i v těch nejkrutějších mrazech a bouřích, které dokáží poslední dobou udeřit i ve městech.

Více o této značce na www.canadagoose.cz nebo www.canadagoose.com.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
19/1/2011 Canada Goose – TZ DOC
19/1/2011 Canada Goose – fotky ZIP

Vstup do diskuze