SPORT KONCEPT: Kai Lenny je mistrem světa v standup paddle boardingu!

20/12/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Sen se stal skutečností, když mladičký Kai Lenny vyhrál mistrovství světa v standup paddle boardingu. Tento mladík potvrzuje, že má v sobě velký potenciál, a tímto výkonem se připojil ke světovým legendám vodních sportů. „Jsem opravdu nadšený,“ řekl Kai. „Je to skvělý pocit, protože jsem na tomto úspěchu pracoval celý život, ale mám se stále co učit. Je to jen začátek a chci být připraven na další rok.“

Na zahajující akci v Sunset Beach se Kai ani nedostal. Na poslední chvíli mu byla udělena divoká karta, díky které dokázal to, že i tak mladý může konkurovat legendám tohoto sportu. Poté už následovala smršť eventů se zastávkami ve Francii, Brazílii, Tahiti a nakonec na Hawaii, kde byl Kai zaslouženě korunován mistrem světa.
Kiteboarding, paddleboard, standup paddle (surfing s pádlem), surfing, windsurfing. Žádná z těchto disciplín není pro Kaie neznámou. Není asi překvapením, že tento Havajec z Maui se poprvé postavil na surf ve čtyřech letech, a to pod vedením svých rodičů, vášnivých windsurfařů.

Jeho obrovský talent byl konečně oceněn titulem mistra světa a celá jeho Oxbow rodina je potěšená, že titul se dostal do správných rukou.

Kaie a další watermany můžete vidět ve filmu Watermen Experience, který je volně ke shlédnutí na webových stránkách www.oxbowatermenexperience.com.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
20/12/2010 Kai Lenny_mistr světa – TZ DOC
20/12/2010 Kai Lenny – fotky ZIP

Vstup do diskuze