SPORT KONCEPT: PRAKTICKÉ MÝDLOVÉ LÍSTKY DO KABELKY

23/05/2012 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Až se budete chystat na dovolenou k moři, letní hudební festival či toulky v přírodě, jistě uvítáte praktické hygienické mýdlové lístky na umytí rukou. Snadné a rychlé použití v malé průhledné krabičce nezabere žádné místo a vaše ruce udrží v čistotě.


Jedno balení obsahuje 50ks lístků. Lístek funguje na bázi klasického mýdla s nepostradatelnou výhodou, celý se rozplyne. Jednoduchá aplikace v jednoduchém lehkém obalu tak nebyla nikdy snadnější. Hygienické lístky Salto Soap seženete za 89 Kč na stránkách www.sportkoncept.cz

Značka Salto dále představuje širokou řadu přípravků vhodných na různé druhy materiálů, které potřebují tu správnou péči. Salto CLEAN – důkladný čistič skvrn. Salto WASH – prací prostředky se silou nano technologií. Salto PROOF – impregnace pro každý materiál. Salto FRESH – král boje proti zápachu.

Návod použití
Lístek Salto Soap vyndejte z pouzdra. V otevřené dlani ho pod tekoucí vodou namočte a ruce si jím omyjte. Na rukou se Vám vytvoří mýdlová pěna. Lístek se celý rozpustí a odstraní nečistoty.
více naleznet na www.salto.cz

Datum vydání Název Stáhnout
23/5/2012 Praktické mýdlové lístky do kabelky DOC
23/5/2012 Praktické mýslové lístky do kabelky – fotografie ZIP

Vstup do diskuze