ONDRÁŠOVKA: Ondrášovka v novém designu pokřtěna

16/05/2012 ONDRÁŠOVKA a.s., Press -

Lucie Bílá, tvář minerálních vod Ondrášovka, se stala kmotrou nového designu láhve Ondrášovka. Na tiskové konferenci novou podobu Ondrášovky představil akcionář společnosti ONDRÁŠOVKA Pavol Krúpa. Společně s generálním ředitelem Liborem Dubou a provozní manažerkou Kateřinou Ceralovou, byly představeny i další novinky v podobě další exklusivní příchuti Ondrášovka Hruška a meduňka a zároveň sděleny informace o nové nápojové lince, díky níž bude možné navýšení výrobní kapacity.

Zpěvačce se zalíbila mražená socha s ochucenými minerálkami Ondrášovky. V očividně dobré náladě před ní pózovala fotografům a hovořila o svém napjatém programu. Konec muzikálu Carmen, zkoušky na novou Aidu, pokračování televizní reality show Česko-Slovensko má talent, klavírní koncerty s Petrem Maláskem, divoká vystoupení s Arakainem… Lucie dodržuje alespoň pravidelný pitný režim, Ondrášovka se jejím partnerem nestala náhodou. „Ondrášovku znám dlouho a kromě toho, že mi chutná, podporuji domácí značky. S novým designem se mi jednodušeji drží v ruce a já tak budu pořád v pohybu s láhví Ondrášovky.“

Mnoho událostí se točí i kolem Ondrášovky. Podle jejího generálního ředitele, Libora Duby, je nová láhev výsledkem dlouhodobé práce, která měla za úkol vytvořit designově zajímavý produkt s lepší ergonomií pro spotřebitele a současně šetrnější k přírodě: „Díky aerodynamičtějšímu tvaru jsme na jedné láhvi dokázali ušetřit více než 10 % PET gramáže, přitom se láhev mnohem lépe drží v ruce a při pití se nijak neláme ani nepříjemně nedeformuje, jednoduše se z ní nepolejete. Nová lahev tedy šetří životní prostředí i náklady a zvyšuje komfort pro spotřebitele.“
Slavnostně byla navíc v Ondrášově spuštěna nová nápojová linka, díky které Ondrášovka bude lépe naplňovat poptávku po prospěšné minerální vodě. „Pořídili jsme novou technologii na odželeznění minerálky, vyfukovací stroj včetně příslušenství, novou technologii na plnění a balení nápojů,“ vypověděl Libor Duba s tím, že očekává počáteční, zhruba pěti procentní nárůst odbytu a pokračování tohoto trendu v dalších letech.

Ve spolupráci s Lucií Bílou Ondrášovka vyvinula novou ovocnou příchuť v neperlivé variantě Hruška a meduňka. „Ovocná chuť a vůně Ondrášovky Hruška s meduňkou mi připomíná ovocný sad, který rostl v zahradě našeho domu. Trhali jsme tam s bratrem ty nejšťavnatější hrušky, kterým jsme říkali máslovky. A právě s Ondrášovkou si vychutnávám tyto vzpomínky na ovocnou chuť svého dětství znovu,“ zavzpomínala Lucie Bílá na své dětství v rodných Otvovicích. Stejně tak si Lucie se svým bratrem pochutnala na míchaném drinku s Ondrášovkou, zkusila rovnou dvě skleničky.

Po představení novinek došlo k samotnému symbolickému křtu láhve v novém designu. Lucie Bílá a Pavol Krúpa společně pokřtili novou designovou lahev. Napřed novou Ondrášovku pokropili minerálkou a nakonec i šampaňským.

Drink s Ondrášovkou? Ochutnejte i vy!
1,5 dcl Ondrášovky limetka s citronem jemně perlivé
1 dcl Ananasového džusu
0,2 dcl Grenadiny
0,2 dcl Vodky

Datum vydání Název Stáhnout
16/5/2012 Ondrášovka v novém designu pokřtěna DOC
16/5/2012 Ondrášovka s novou příchutí DOC
16/5/2012 Ondrášovka v novém designu pokřtěna DOC
16/5/2012 Tisková konference – fotografie ZIP

Vstup do diskuze