SPORT KONCEPT: Schöffel oblékal rakouskou výpravu ve Vancouveru

15/09/2010 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Rakouští sportovci získali na OH celkem 16 medailí.

Německá značka Schöffel se stala partnerem rakouské reprezentace na Olympijských hrách ve Vancouveru. Oblékla celkem 300 atletů a 180 trenérů a členů realizačního týmu i na celoročních tréninkových přípravách. Oblečení bylo vyvinuto tak, aby poskytlo maximální tepelný komfort v případném mrazivém kanadském počasí.

Rakouští zimní sportovci získali celkem 16 medailí. Kombinézy a další oblečení Schöffel využívá alpský rakouský tým (alpské lyžování, snowboard, crossové disciplíny) po celou letošní sezónu. Exkluzivní modely bund, kalhot a závodních kombinéz byly vyrobeny z nejlepších materiálů a byly testovány aerodynamických tunelech AUDI v Ingolstadtu.

Zimní oblečení Schöffel je hojně využíváno i lyžařskými školami v Německu a Rakousku. Pro firmu je tento fakt důkazem, že vyrábí kvalitní a funkční oblečení, které je uživateli vyhledáváno. Pro zákazníky nebo sportovní kluby je zde také jedinečná možnost si objednat závodní kombinézy nebo bundy a kalhoty, které jsou naprosto stejné jako vybavení rakouské reprezentace, a to i včetně log. Pro více informací o produktech společnosti Schöffel navštivte: http://www.sportkoncept.cz//.

Vstup do diskuze