Sport Koncept: Udržujte své tělo i kolo v kondici

05/06/2014 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Léto je konečně tu! Nejvyšší čas vytáhnout své dvoukolé miláčky na projížďku. Dát si pořádně do těla, protáhnout ztuhlé svaly po zimě a užít si pocit svobody a vítr ve vlasech. Tachometr odpočítává kilometry, adrenalin stoupá a vy zažíváte ten blažený pocit při každém šlápnutí do pedálu. Pro fandy kol je sezóna v plném proudu. Zima, horko, déšť, ostré slunce, žádné počasí správného a náruživého cyklistu neodradí. Na cestách vás ochrání funkční a stylové oblečení Maloja, které podporuje váš výkon a hodí se do každého počasí. Jeďte cestou necestou, loukou, štěrkem, bahnem, prostě vším, co vám přijde do cesty. Po celodenní náročné vyjížďce si dopřejte zasloužený odpočinek a regeneraci. Stejnou péči si zaslouží i vaše kolo, které vás bezpečně dopravilo domů. Zbavte ho nánosů špíny účinnou wapkou a dopřejte mu také regeneraci.

Vhodné oblečení na kolo

Do deště i tropických letních dnů vám skvěle padne oblečení značky Maloja. Vyrobeno je z prodyšných a kvalitních materiálů, takže nemusíte slevovat ze svých nároků. Užijte si svou jízdu naplno. Skvěle padne jak cyklistický dres s dlouhým rukávem El BadiM., doporučená cena 2790 Kč, či overal na triatlon SalamM., doporučená cena 2890 Kč, www.maloja.cz.

Malý, snadno ovladatelný studenovodní vysokotlaký čistič STIHL RE 98

Po ježdění v terénu i dešti přijde k ruce malý, skladný a snadno ovladatelný studenovodní vysokotlaký čistič. Základní model STIHL RE 98 s tlakem 110 bar se postará o čistotu kolem domu a při údržbě auta či kola. Je vybaven praktickou zasunovací spojkou pro rychlou výměnu trysky, vozíkem, rotační tryskou a tryskou s plochým paprskem. Můžete přimíchat i čisticí prostředek, aby vaše kolo vypadalo jako nové. Doporučená cena: 4 990 Kč, www.stihl.cz

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
5/6/2014 Sport Koncept – TZ DOC
5/6/2014 Sport Koncept – fotky ZIP