STIHL: Tichý, výkonný a multifunkční. Takový je nový AKU křovinořez STIHL FSA 90

08/10/2015 Press, STIHL -

Na českém trhu je již pevně etablovaná dvojice akumulátorových vyžínačů STIHL FSA 65 a FSA 85. Nyní se tato řada rozšiřuje o model STIHL FSA 90, výrazně výkonnější a robustnější stroj určený i do profesionálního nasazení. Zásadním funkčním rozdílem oproti jeho dvěma předchůdcům je možnost použití nejen strunové hlavy, ale i dvojcípého ocelového nože. Kvalitní bezúdržbový motor s funkcí ECOSPEED navíc šetří sluch i životní prostředí.

Křovinořez STIHL FSA 90 je ideální volbou pro náročnější uživatele, správce nemovitostí, farmáře, firmy zabývající se údržbou komunální zeleně a další, kteří mají na starosti péči o zelené plochy. Srdcem stroje je výkonný akumulátorový motor poháněný lithium-iontovým akumulátorem. Oproti modelovým předchůdcům lze u STIHL FSA 90 jednoduše vyměnit nůž za strunovou hlavu a další výhodou je uplatnění funkce ECOSPEED. Stejně jako další akumulátorové přístroje STIHL vyniká tichým provozem, takže pro práci s ním není nutná speciální ochrana sluchu. Díky multifunkční rukojeti se stroj lehce ovládá a v kombinaci s nízkou hmotností si práci s ním prostě zamilujete. Další z výhod je jednoduchý servis a možnost využití stroje i za deště nebo mokra.
Cena: 9 790 Kč (bez akumulátoru a nabíječky)

STIHL ECOSPEED
S novou funkcí Ecospeed je možné snadno přizpůsobit výkon motoru přímo prostřednictvím multifunkční rukojeti. Výkon stroje je možno operativně přizpůsobit konkrétnímu úkolu či hustotě a síle travního porostu. Při sníženém výkonu je motor ještě tišší a spotřebuje méně energie.

– Nastavení maximálních otáček
– Snížený hluk a vibrace
– Redukce setrvačných sil
– Prodloužení pracovní doby aku až na dvojnásobek
– Úspora energie

Elektronický motor EC
– Nejlepší žací výkon díky přímému náhonu
– Nízké vibrace
– Bezúdržbový, bezkontaktní
– Energeticky úsporný

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
08/10/2015 Tichý, výkonný a multifunkční. Takový je nový AKU křovinořez STIHL FSA 90 – TZ DOC
08/10/2015 STIHL FSA 90 – foto ZIP