VEKA AG: Společnost VEKA AG zaujme nejen designem, ale i vnitřními hodnotami

08/11/2010 Press, VEKA AG -

Praha, 8. listopad 2010 – Společnost VEKA AG je již 40 let jedním z největších výrobců plastových okenních profilů s vedoucím postavením na celosvětovém trhu. Německá společnost nyní zaměstnává ve 26 dceřiných společnostech na třech kontinentech téměř 3 000 spolupracovníků. VEKA AG mimo oken dále poskytuje dveřní profily, rolety do oken a také plastové desky.
Základ pro trvalý úspěch na trhu s okny tvoří vynikající kvalita, dlouholetý výzkum, bezproblémový servis a především vždy férové a partnerské jednání se zákazníky a dodavateli. Důležitou zásadou společnosti je také zodpovědnost za životní prostředí při výběru surovin, výrobních postupech a rozsáhlých recyklačních aktivitách.

Firma VEKA AG má velmi rozmanitý program. Celkem je k dispozici přes 1 600 odlišných profilů, pro nejrůznější možnosti použití: od oken, přes posuvné dveře a domovní dveře až po rolety a okenice. Díky nim je možné vyrobit všechny požadované typy oken a dveří. Profily pro okna, domovní a posuvné dveře existují v různých systémech Topline, Swingline, Softline, Alphaline, které se liší zpracováním, designem a použitými technologiemi.

U systému Topline dominuje design. Toto zvláštní provedení systému je vhodné pro všechny, kteří chtějí zdůraznit svoji individualitu. K mimořádné exkluzivitě se přidávají jeho vynikající vnitřní hodnoty, jako optimální statické a maximálně izolující vlastnosti díky čtyřkomorové konstrukci a 70mm konstrukční hloubce.

Swingline přesvědčuje svými oblými tvary, vyváženými proporcemi a dynamickou optikou. Mimo to, dosahuje nejlepších izolačních hodnot a nabízí optimální stabilitu díky čtyřkomorové konstrukci a jednotnému ocelovému vyztužení pro všechny 70mm systémy. Pro individuální úpravu fasády je k dispozici množství aktuálních barev a dekorů povrchu.

Systém VEKA si v klasickém designu Softline zakládá na velmi dobře izolovaném vícekomorovém systému v konstrukční hloubce 70 mm. Elegantní tvar s lehce zaoblenými hranami umožňuje obzvlášť malé pohledové šířky a díky stejné konstrukční hloubce nabízí plnou kompatibilitu s ostatními 70 mm systémy Swingline a Topline.

S novým systémem Alphaline doplňuje VEKA svůj sortiment a nabízí první profilový systém se stavební hloubkou 90 mm pro sériovou výrobu oken – s ještě vyššími úsporami energie. Tímto splňuje nejdůležitější požadavek dnešních stavebníků: minimalizovat spotřebu energie nemovitostí. Středové těsnění a tři těsnící roviny spolehlivě zabraňují průniku chladu, průvanu nebo vlhkosti. Nově vyvinutá konstrukce profilů s 6 komorami zajišťuje již v základním vybavení vysokou tepelnou ochranu. Další výhodou systému Alphaline je technická i vzhledová kompatibilita s ostatními 70mm systémy.

Systémy oken VEKA mají nejen atraktivní design, nýbrž také vynikající vnitřní hodnoty. Jsou tvarově stálé, velmi dobře izolují vícekomorové systémy, snižují náklady na vytápění a zvyšují stabilitu a bezpečnost. Bezúdržbový materiál je odolný proti vlivům počasí a stárnutí, takže okna mají trvale atraktivní vzhled. Optimální zvuková izolace zajišťuje příjemnou a klidnou atmosféru při bydlení.

Další informace můžete získat na www.veka.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
08/11/2010 VEKA AG – TZ DOC
08/11/2010 VEKA AG – fotky ZIP

Vstup do diskuze