VEKA: DVEŘE VEKASLIDE 82: Moderní vlastnosti, funkční a vzdušný interiér

12/03/2014 Press, VEKA AG -

Plánujete rekonstrukci nebo stavbu nového domu a dáváte přednost prosvětlenému, stylovému a úspornému prostředí? Právě pro splnění takových podmínek světový výrobce okenních profilů VEKA AG představil inovační zdvižně posuvné dveře VEKASLIDE 82. Jejich vynikající vlastnosti a způsob zpracování ocení právě ti, kteří kladou vysoké nároky na komfortní bydlení. VEKASLIDE 82 nabízí exkluzivní vzhled, skvělou tepelnou izolaci i propracované detaily jako bezbariérový práh či jednoduché ovládání. Jsou navíc vhodné jak pro novostavby, tak i pro renovované objekty.


Už při zadávání projektu nového domu nebo při výměně starých oken, můžete nasadit vysokou laťku bytového komfortu. Chcete mít přístup do zahrady nebo si potrpíte na dostatek světla a maximální úspory? Náročné požadavky na styl, pohodlí i tepelnou izolaci splňují zdvižně posuvné dveře VEKASLIDE 82, které vycházejí z nového, energeticky úsporného okenního systému SOFTLINE 82.

Jak na komfort a styl
Dveře VEKASLIDE 82 propouští do místností dostatek světla a tím podporují pocit vzdušnosti. Jejich obsluha je velmi jednoduchá – i velká křídla se lehce ovládají pouhou rukojetí, manipulaci tak zvládnou i děti. Systém představuje ideální, z hlediska místa velice úsporné řešení. Vytváří prostor bez rušivých elementů a navíc díky mimořádně nízkým bezbariérovým prahům minimalizuje výškové rozdíly a je dobrou prevencí zakopnutí a pádu. Hladké plochy rámů jsou beze spár a hran – i těsnění je skryté a tedy prakticky neviditelné. Je možné využít i estetické vizuální akcenty – například syté barvy, dřevěný dekor nebo třeba hliníkovou předsádku v oblíbeném odstínu.

Komfortní i úsporné řešení
Díky kvalitním profilům a komůrkovým podlahovým prahům dosahuje systém VEKASLIDE 82 vynikajících izolačních hodnot jako u pasivních domů. Studené prostory v blízkosti posuvných dveří, tak zvané „studené mosty“, dnes již patří minulosti. Výkonná izolační technika spolehlivě udrží drahocenné teplo uvnitř domu. Snížení spotřeby energie zároveň spoří náklady na vytápění a navíc chrání naše životní prostředí.

Bezpečí na prvním místě
Zdvižně posuvné dveře VEKASLIDE 82 představují ideální spojení vnitřního a venkovního prostoru. Nabízí propojení se zahradou, výhled, dostatek světla a čerstvého vzduchu. Přitom poskytují bezpečí před silným větrem, nepříznivým počasím a navíc také protihlukovou bariéru. Díky zesíleným obvodovým profilům přináší spolehlivou ochranu před vloupáním a dají se snadno pomocí speciálního kování, funkčního zasklení a blokovacích systémů přizpůsobit individuálním požadavkům na bezpečnost.

Dlouhá životnost a snadná údržba
Všechny profily VEKA odpovídají nejvyššímu německému standardu kvality třídy A (tloušťka vnější stěny minimálně 2,8 mm). Na hladkém povrchu profilů se minimálně usazují nečistoty; jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, snadno se udržují a nikdy se nemusí natírat – i po desetiletích budou posuvné dveře vypadat stejně jako v den jejich instalace.

VEKA AG je největším výrobcem plastových okenních profilů s vedoucím postavením na celosvětovém trhu. Mimo to VEKA AG dále poskytuje dveřní profily, rolety do oken a také plastové desky. Hlavní zásadou společnosti je vynikající kvalita a zodpovědnost za životní prostředí při výběru surovin, výrobních postupů a pomocí rozsáhlých recyklačních aktivit. VEKA AG sází na nejvyšší kvalitu výrobků, kompletní servis a především na seriózní a partnerské jednání se zákazníky a dodavateli. Společnost VEKA nyní ve 26 dceřiných společnostech zaměstnává, celkem na třech kontinentech, téměř 3000 zaměstnanců.

Další informace můžete získat na www.veka.cz.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
13/03/2014 VEKASLIDE 82 – TZ DOC
13/03/2014 VEKASLIDE 82 – fotky ZIP