STIHL: Novinky pro vaši zahradu

27/03/2014 Press, STIHL -

Jaro je opět tu a s ním i novinky na našem trhu od značek STIHL a VIKING. Letošním hitem, který vám usnadní zahradní práce na maximum, je bezpochyby robotická sekačka VIKING iMow MI 632. Tato žhavá novinka i další pomocníci nesmějí chybět ve výbavě žádného milovníka zahrady.

Inteligentní péče o trávník
Chcete sekačku, která bude pracovat rychle, spolehlivě, přesně a bezpečně zajistí dokonalou péči o trávník o rozloze až 4000 m2, a to vše v rekordně krátkém čase? Pak je pro vás vhodná novinka – robotická sekačka VIKING iMow MI 632. Inovativní robotická sekačka iMow firmy VIKING přichází od letošní sezóny i na tuzemský trh. Především, tato sekačka pracuje za vás! Inteligentní technologie nahradí hodiny vašeho sečení, ohromí sofistikovaným designem, ekologickým provozem a velmi nízkými provozními náklady. Samozřejmostí je snadná obsluha a perfektní vzhled trávníku díky mulčovací technologii. Nechybí ani nárazový senzor v případě překážek. Vše o iMow včetně vytvoření interaktivního plánu sečení vaší zahrady, výpočtu rozlohy a funkcí najdete na
www.viking-imow.com.
Doporučená cena: 58 790 Kč

Pomocník v obtížném terénu
V náročnějším terénu či v místech, kde nemůžete použít zahradní sekačku, je vhodné zvolit vyžínač STIHL FS 94 C-E. Ten se vyznačuje robustností a vysokým výkonem. Hodí se pro vyžínání rozlehlých luk, k odstranění plevelů a efektivní likvidaci nežádoucích křovin. Jedná se o nejlehčí benzínový vyžínač s 1bodovým antivibračním systémem STIHL a motorem 2-MIX. Používání vyžínače je velmi pohodlné díky dvojitému ramennímu popruhu a ovládací rukojeti. Jeho hlavní devizou je systém ECOSPEED, který umožňuje regulaci otáček pro přesné ovládání řezné rychlosti.
Doporučená cena: 11 590 Kč

Úpravy kolem domu
Inovační, výkonná a velice lehká akumulátorová pila STIHL MSA 160 T je ideální volbou pro pěstitele stromů a pro použití v oblastech citlivých na hluk. Je velice tichá, tudíž není nutné použití ochrany sluchu. Uživatelé ocení vysoký řezný výkon díky bezkartáčovému motoru EC a rukojeť s měkkými prvky pro pohodlnou manipulaci. Výhodou pro profesionály je např. start z horní rukojeti (dlaňová pojistka a páčka „plynu“) a absence horkých dílů.
Doporučená cena: 10 890 Kč *cena bez akumulátoru a nabíječky

Ze stálé nabídky
Pro sečení menších a středně velkých zahrad můžeme doporučit akumulátorovou sekačku VIKING MA 339. S tímto modelem je péče o zahradu snadnější než kdykoliv předtím! Nemusíte již řešit dolévání benzínu a nejste nijak omezováni kabelem. Při práci je navíc velice tichá. Výkonný lithium-iontový akumulátor dodává energii až na 300 m2 sečené plochy. Sekačka obdržela certifikát Modrý anděl (Der Blaue Engel), který je udělován výrobkům považovaným za velmi šetrné k životnímu prostředí.
Doporučená cena: 10 590 Kč *cena bez akumulátoru a nabíječky

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
27/03/2014 Novinky pro vaši zahradu – TZ DOC
27/03/2014 Novinky pro vaši zahradu – fotky ZIP