Sport koncept: Zimní sezóna 2014/2015 – SPORT KONCEPT

16/10/2014 LEVELSPORTKONCEPT, Press -

Logo-Sportkoncept-zima [Pr¦îevedeny¦ü] Předesíláme Vám vybrané novinky od společnosti SPORT KONCEPT, která zastupuje hned několik velmi zajímavých značek.

Na tomto linku najdete jednoduše připravené novinky a produktové tipy – ideální i jako vánoční tipy, jednoduše roztříděné pro muže, ženy, děti a dále kategorie na co jsou vhodné – lyžování, běžky apod.
POZOR složka je oproti DVD aktualizovaná – proto jestli Vás to zajímá, stahujte i vy co jste PRESS DVD dostali

Zároveň můžete použít plno krásných imagových fotografií jednoduše rozdělených podle zimních sportů – lyžování, běžky, děti, skialp, kolo apod. – IMAGE FOTO STAHUJTE ZDE

Značky SPORT KONCEPT:

LEKI – značka světové špičky, jejíž oporu a kvalitu chce cítit snad každý. LEKI je mistrem v oboru sjezdových, běžeckých a trekových holí, holí pro nordic walking a sportovních rukavic. Nabízí vysokou kvalitu, funkčnost a důraz na bezpečnost.
Maloja – stylové oblečení na outdoorové aktivity, kterou spojuje nezaměnitelný design, různorodé pestré barvy, ale i maximální funkčnost vás přímo uhranou. Maloja není vázaná sezonou, nezná věkové skupiny ani sportem dané hranice.
Canada Goose – všichni, kteří nosí oblečení Canada Goose, oceňují především mimořádně vysokou kvalitu, funkčnost a styl. Ne nadarmo je oblečení Canada Goose využíváno při polárních expedicích.
Kästle – legendární značka lyží pro níž je alfou a omegou kvalita. Použité technologie se neomezují jen na krátkodobé módní trendy v oblasti výroby, ale soustředí se především na tradiční prověřené a precizní konstrukce s využitím nejlepších prémiových materiálů.
SH+ – je spojení kvalitních materiálů, nových technologií a především bezpečnosti. Moderní funkční tvary a špičkový design brýlí a helem této značky vás přesvědčí. SH+ nabízí produkty pro všechny aktivní sportovce, cyklisty, plavce, lyžaře i snowboardisty.
SWANS – lyžařské a snowboardové brýle se pyšní svou optikou bez kompromisů. Příznivci zimních sportů ocení především opravdu fungující polarizaci, nadčasový design, široký výběr barev a perfektní adaptaci do lyžařské helmy.
Mico – vyrábí sportovní ponožky a funkční spodní prádlo podle nejvyspělejších technologií v oblasti materiálů. Špičková kvalita, která jde ruku v ruce s jedinečným designem, vám umožní zachovat si za horka pocit sucha a svěžesti, a naopak v chladu vás zahřeje.
Rohner – pro váš výkon i pohodlí jsou neméně důležitou součástí vaší výbavy také ponožky. Rohner je prověřeným výrobcem kvalitních funkčních ponožek, které jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi z vysoce kvalitních materiálů.
Salto – Salto si poradí s každým materiálem jako je např. Gore Tex, Soft- Shell, Sympatex, eVent, Coolmax, Thinsulate, Thermolite apod.
Go System – chcete- li mít opravdu kompletní vybavení pro pobyt v přírodě, pak se spolehněte na výrobky značky Go System. Vařiče, plynové lampy, hořáky, cestovní sady pro vaření a další pomůcky. To vše s jednoduchou a bezpečnou obsluhou. Stačí jen zbalit a Go!
Barth – nepostradatelnou součástí vaší outdoorové výbavy jsou i tkaničky. Trekové tkaničky Barth vám poskytnou oporu i na opravdu náročných túrách. Netrhají se, nerozvazují a netřepí. Jsou impregnované a mají kvalitně provedené konce, tudíž vydrží i dlouhotrvající zátěž. K dostání jsou v mnoha barvách i délkách pro různé tipy obuvi.

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
16/10/2014 SPORT KONCEPT ZIMA 2014-15 INFO DOC
16/10/2014 ZIMA 2014-15 TOP PRODUKTY ZIP