BRIT: Brit Care Cat Snack: Nové pamlsky pro kočky

06/10/2017 Press, VAFO Brit -

VAFO Praha, český výrobce krmiv Brit, představuje nové kočičí pamlsky Brit Care Cat Snack. Rozšiřuje tak svou superprémiovou řadu o pestrou nabídku masových i funkčních pamlsků, které respektují jedinečné osobnosti koček a jejich odlišné preference. Svou oblíbenou odměnu si teď konečně může vybrat i ta nejmlsnější kočka.BCC_Snack_All

Superprémiová krmiva pro kočky Brit Care Cat byla navržena s respektem k individuálním potřebám kočičích osobností. Zahrnují 11 variant suchých kompletních krmiv a 10 příchutí masových kapsiček a konzerviček. Nově mohou kočičí chovatelé nabídnout svým miláčkům i velký výběr pamlsků, které se liší chutí, strukturou i funkčností. Každá kočka si tak může vybrat svou oblíbenou odměnu.

Láska prochází žaludkem
Brit Care Cat Snack jsou lahodné pochoutky, které dokážou dokonale zpestřit kočičí jídelníček a strhnout ke společné zábavě. Kočičí přízeň si můžete získat sušenými masíčky, krémovými polštářky, funkčními pamlsky, které prospívají jejímu zdraví, nebo „shake shake“ křupavými pamlsky se superovocem. Správným výběrem mohou navíc pomoci zlepšit kvalitu srsti, zubů či podpořit trávení. Samozřejmostí jsou také varianty speciálně navržené pro koťata a kastrované kočky.

Stejně jako celá řada krmiv Brit Care Cat, i nové pamlsky se drží hesla prevence výživou. Všechny varianty jsou tedy grain free (bezobilné) a neobsahují žádná chemická aditiva. Díky vysokému obsahu masa jsou pro kočky skutečným lákadlem.

Pozitivní motivace
Známé rčení tvrdí, že kočku můžete vycvičit tak, aby dělala vše, co dělat chce. Klíčem k úspěchu je přimět kočku, aby chtěla dělat to, co chcete vy. Výcvikem se rozumí i základní pravidla spokojeného soužití s kočkou, jako například používání kočičí toalety, zákaz vstupu na kuchyňskou linku, navyknutí na česání atd. Stejně jako u psa je u koček základem úspěchu pozitivní motivace. A právě u kočky, více než u psa, platí „něco za něco“. Odměnou může být hlazení, tulení a vhodný PAMLSEK.

Kočka velmi rychle zjistí, kde jsou její oblíbené pamlsky schované, přesně pozná, že se jí její člověk chystá dát její dobrotu. Už jenom šustění obalu a chrastění s pamlsky, v ní vyvolá příjemný pocit. S novým obalem „shake shake“ kočka podle zachrastění pozná, že pro ni máte nachystanou její oblíbenou pochoutku.

Brit Care Cat Snack
Nové pamlsky Brit Care Cat Snack zahrnují čtyři řady kočičích pochoutek. Sušená masíčka jsou čistě přírodní masové pamlsky z lososa, tuňáka nebo kuřete. Křupavé a šťavnaté polštářky plné chuti s bohatou krémovou náplní potěší každého kočičího gurmána. Poloměkké funkční pamlsky zahrnují receptury pro zlepšení kvality srsti, zubů a podporu trávení. Křupavé pamlsky se superovocem obsahují brusinky, šípek, kokos, rakytník nebo borůvky pro koťata, dospělé nebo sterilizované kočky ve speciálním chrastícím obalu „shake shake“.

Masíčka
Přírodní čistě masové pamlsky bez obsahu obilovin. Neodolatelné lákadlo pro mlsné kočičí jazýčky. Podávejte ideálně z ruky jako odměnu a pamlsek, abyste si užili chvíle společné pohody a odpočinku. Balení 50 g/ 39 Kč.

Brit Care Cat Snack Meaty Salmon
Čistě masový pamlsek s lososem a bez obsahu obilovin.

Brit Care Cat Snack Meaty Chicken
Čistě masový pamlsek s kuřecím a bez obsahu obilovin.

Brit Care Cat Snack Meaty Tuna
Čistě masový pamlsek s tuňákem a bez obsahu obilovin.
BCC_Snack_Meaty

Krémové polštářky
Křupavé a šťavnaté polštářky plné chuti s bohatou krémovou náplní. které potěší každého kočičího gurmána. Vhodné také pro koťata od 3 měsíců věku. Podávejte ideálně z ruky jako odměnu a pamlsek, abyste si užili chvíle společné pohody a odpočinku. Balení 50 g/ 35 Kč.

Brit Care Cat Snack Truffles Salmon
Křupavé a šťavnaté polštářky s lososem. S bohatou krémovou náplní a Omega-3 mastnými kyselinami.

Brit Care Cat Snack Truffles Cheese
Křupavé a šťavnaté polštářky se sýrem. S bohatou krémovou náplní a inulinem.

Brit Care Cat Snack Truffles Cranberry
Křupavé a šťavnaté polštářky s brusinkami a bohatou krémovou náplní.
BCC_Snack_Truffles

Poloměkké funkční
Poloměkké funkční pamlsky pro kočky. Podávejte po jídle, před spaním nebo ráno po snídani, ideálně z ruky za odměnu a jako pamlsek. Balení 50 g/ 35 Kč.

Brit Care Cat Snack Dental
Funkční pamlsek pro zdravé zuby a dásně s krůtou, bazalkou, tymiánem, rozmarýnem a vitaminem C.

Brit Care Cat Snack Shiny Hair
Funkční pamlsek pro sametovou srst a zdravou pokožku s obsahem měsíčku, lososového oleje a rakytníku. Zlepšuje kvalitu srsti a pokožky.

Brit Care Cat Snack Hairball
Funkční pamlsek pro prevenci tvorby chlupových chomáčků. Obsahuje Psyllium, lososový olej, rakytník, lignocelulózu.
BCC_Snack_Functional

Křupavé se superfruits
Křupavé pamlsky se superfruits kočku přilákají a strhnou ke společné zábavě. Speciálně navrženo i pro koťata a kastrované kočky. Neobsahují obiloviny. Ve speciálním chrastivém obalu „shake shake“. Podávejte ideálně z ruky jako odměnu a pamlsek, abyste si užili chvíle společné pohody a odpočinku. Balení 100 g/ 39 Kč.

Brit Care Cat Snack Superfruits Kitten
Doplňkové krmivo pro koťata od 6 týdnů věku.
Křupavý kuřecí pamlsek se „SUPERFRUITS“ – s kokosem a borůvkou.

Brit Care Cat Snack Superfruits Chicken
Doplňkové krmivo pro dospělé kočky.
Křupavý kuřecí pamlsek se „SUPERFRUITS“ – s rakytníkem a borůvkami.

Brit Care Cat Snack Superfruits Salmon
Doplňkové krmivo pro sterilizované kočky.
Křupavý lososový pamlsek se „SUPERFRUITS“ – se šípkem a brusinkami.
BCC_Snack_Superfruits

Datum vydání Název Stáhnout DOC Stáhnout ZIP
2/10/2017 Brit Care Cat – Krmivo pro všechny kočičí osobnosti DOC
2/10/2017 Brit Care Cat Snack – foto ZIP